Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 17.88
  • Euro 18.4397
  • GR ALTIN 1029.1
  • ÇEYREK 1692.6

Yılmaz Özdil: Türkiye’de sadece Türk vatandaşı olmak suç

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, "AKP politikaları yüzünden artık Türkiye’de sadece Türk vatandaşı olmak suç” dedi.

Yılmaz Özdil: Türkiye’de sadece Türk vatandaşı olmak suç
  • 09 Ağustos 2021, Pazartesi 22:56

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, Nokta TV canlı yayınına katılarak gündemi değerlendirdi.

Türkiye'ye gelen Afgan göçmenlerin mazlum olmadığını belirten Özdil, "Bunlar Amerikan ordusunun iş birlikçileri. Bunları Amerika’ya alamayacakları için muhtemelen para verdiler ve Türkiye’ye sokuyorlar" diye konuştu.

“Amerikan iş birlikçisi Afganları memlekete dolduruyorlar” diyen Özdil, şöyle konuştu:

* Amerikan politikası gereği, vekalet savaşları gereği 5,5 milyon Suriyeliyi senin memleketine doldurmuş, Kuzey Irak ve Kuzey Suriye'de garnizon Kürdistan devletini kurdurmuş. Kime tepki göstereceksiniz, Avustralyalılara mı?

* Daha önce Balyoz, Ergenekon davaları, anayasa referandumlarında da gördük. Sömürge solcuları var bu ülkede. Son dönemde gördük, yabancı fonlardan para alan gazeteci kılıklı çantacılar var. Kara paracıların otellerinde kalan, kokain baronlarının soytarısı olmuş gazeteciler var.

* Emperyalizmin uşağı, maşası 2. cumhuriyetçiler var bu ülkede. Tarikat, cemaat, zır cahil atmosferi var. Bunların hepsinin koalisyonu dönüyor bize akıl veriyor, ‘Siz ırkçısınız' diyor. Biz ırkçı değiliz, siz vatan hainisiniz. Suriyelilere kimse karşı değil ama Suriye de karşı değil. 5,5 milyon Suriyeliyi Türkiye'ye niye dolduruyorsun, Amerikan ajanı, Amerikalılarla beraber kendi ülkesinde silah çekmiş Afganları sen kendi ülkene niye dolduruyorsun kardeşim?

* Gelen Afganların hepsinin mazlum olmadığını biliyoruz. Bunlar Amerikan ordusunun iş birlikçileri. Bunları Amerika'ya alamayacakları için muhtemelen para verdiler ve Türkiye'ye sokuyorlar.

* 10 sene sonra Türkiye'deki demografinin ne olacağını kimse düşünüyor mu? Çok açık bir şekilde Türkiye'yi imha etme operasyonu. Bu bir demografik bomba.


yukarı çık