Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 17.9772
  • Euro 18.3944
  • GR ALTIN 1033.1
  • ÇEYREK 1701.2

Yılmaz Özdil: Erken Seçim kesinleşti

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şiir etkinliğine katılması ve kendi seslendirdiği şiiri dinlerken ağlamasının ardından "Erken seçim kesinleşti" yorumunu yaptı.

Yılmaz Özdil: Erken Seçim kesinleşti
  • 12 Eylül 2021, Pazar 18:06

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş'ta katıldığı şiir etkinliğinde kendi seslendirdiği şiiri dinlerken ağlamasının ardından Sözcü yazarı Yılmaz Özdil dikkat çeken bir yorumda bulundu.

Bugünkü yazısında Erdoğan'ın şiir dinlerken ağlamasını değerlendiren Özdil, "Erken seçim kesinleşti" yorumunu yaptı.  Özdil yazısında şu ifadeleri kullandı:

"Asrın liderimize, tee 1999 yılında seslendirdiği şiir kasedi hediye edildi, kameraların önüne oturdular, kendisi. Doğrusu vaktinden öncnin seslendirdiği şiiri dinledi, kendi sesinden çok duygulanarak ağladı, mendiliyle gözyaşlarını sildi.e pek ihtimal vermiyordum ama, kesinlikle erken seçim olacak demek ki. Duygusal bir insan olduğu muhakkak ama, duygularına genellikle seçim arefesinde hakim olamayan bir asrın liderimiz var. Bugünlerde bir de 275 milyar metreküplük doğalgazla, 28 yıl yetecek kadar gravitesi yüksek petrol bulursak, alametler tamamdır gari."


yukarı çık