Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4733
  • Euro 9.0795
  • GR ALTIN 443.48
  • ÇEYREK 727.98

Yıldıray Çiçek'ten 'FETÖ'nün siyasi ayağı' çıkışı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin basın danışmanı ve MHP’nin yayın organı Türkgün gazetesi yazarı Yıldıray Çiçek, FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde FETÖ’nün siyasi ayağını gündeme getirdi.

Yıldıray Çiçek'ten 'FETÖ'nün siyasi ayağı' çıkışı!
  • 15 Temmuz 2020, Çarşamba 19:30

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin basın danışmanı ve MHP’nin yayın organı Türkgün gazetesi yazarı Yıldıray Çiçek "Siyasi ayağı AKP’de, MHP’de, HDP’de, BBP’de, İP’te, Gelecek’te, Deva’da, Saadet’te kimde varsa ortaya çıkarılmalı ve hesabı sorulmalıdır” ifadelerini kullandı.

"SİYASİ AYAĞINA SAPLANACAK OK..."

Çiçek “Siyasi iktidar ve yargı bunun kararlılığını göstermelidir” diyerek şu çağrıda bulundu:

"Herkes kendi FETÖ’cüsüne sahip çıkmalı, korumalı’ şeklindeki çarpık, adaletsiz ve ucube mantık bırakılmalıdır. Hain darbe girişimi olan 15 Temmuz’un 4. Yıl dönümünde keşke FETÖ’nün siyasi ayağının tüm unsurları ortaya çıkarılmış olsaydı. 15 Temmuz şehitlerine ve gazilerine karşı tüm vefa o zaman tam olarak gösterilmiş olurdu.

FETÖ’nün siyasi ayağına dokunulmadıkça, FETÖ varlığını Türk devleti içinde kripto olarak sürdürmeye devam edecektir. Her an güçlenmek için yine fırsatları kollayacaklardır. Siyasi ayağına saplanacak ok, onlar adına ölümcül darbe olacaktır.

Türkiye her cephede sınav veriyor. FETÖ konusunda da sınavını başarıyla ve eksiksiz tamamlamalıdır. 15 Temmuzların tekrarı olmaması için Türk devletinin hücresi tamamen temizlenmelidir. Kimsenin bu işi savsaklama lüksü yoktur. Tek mesele, Türkiye’nin varlığı ve geleceğidir.”


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık