Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.1658
  • Euro 8.7071
  • GR ALTIN 413.97
  • ÇEYREK 679.11

Yaralanan Azerbaycan askerinden duygulandıran sözler

İşgalci Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarına gerçekleştirdiği saldırılarda yaralanan kahraman Türk askerleri duygulandıran açıklamalarda bulundu: "Yaralanıp yoldaşlarımı yalnız bıraktığım için üzgünüm. Tez zamanda iyileşip cepheye dönmek istiyorum!"

Yaralanan Azerbaycan askerinden duygulandıran sözler
  • 15 Temmuz 2020, Çarşamba 22:20

İşgalci Ermenistan’ın 12 Temmuz gecesinden itibaren başlattığı saldırılarına Azerbaycan ordusu en sert şekilde karşılık vererek düşmana ağır kayıplar verdirerek püskürtmeye devam ediyor.

Dün gece Azerbaycan’da on binlerce insan meydanlara akın ederek hükumete topyekun bir savaşla Ermenistan’a gereken cevabın verilmesi ve işgal altındaki toprakların kurtarılması çağrısında bulundu. Türk dünyasının çeşitli bölgelerinden de siyasi temsilciler, Azerbaycan’a destek açıklamalarında bulunuyor.

Gergin savaş ortamında Azerbaycan’dan Real TV’nin mikrofon tuttuğu cephede yaralanan gazilerin açıklamaları milyonlarca Türk’ü duygulandırdı. Hastanede askerî cerrahlar da tedavi gören gazilerin durumları hakkında bilgi verdi.

Tedavi altındaki yaralı Türk askerlerinden biri “İyi hissediyorum, inşallah kısa sürede daha iyi olurum ve yoldaşlarımın yanına giderim. Yaralanıp onları yalnız bıraktığım için çok üzgünüm. İnşallah kalkıp cepheye, onların yanına gitmek istiyorum” diye konuştu.

İşte o görüntüler…


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık