Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5512
  • Euro 10.0853
  • GR ALTIN 495.39
  • ÇEYREK 813.19

Yalıkavak Marina neden önemli?

Gazeteci Meriç Köyatası Mehmet Ağar’ın Yalıkavak Marina’yı işletmesini Tele 1’de değerlendirdi. Köyatası, söz konusu marinada Azerbaycan Petrol Bakanları, Rusya Savunma Bakanları ve Arap milyarderlerin ve silah tüccarlarının gizlice buluştuğunu ve marinanın bu yüzden önemli olduğunu söyledi.

Yalıkavak Marina neden önemli?
  • 22 Mayıs 2021, Cumartesi 20:54

Tele 1’de Türkiye’nin Gündemi programına konuk olan gazeteci Meriç Köyatası, canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yalıkavak Marina’nın işletmesini Mehmet Ağar’ın aldığı iddialarına ilişkin konuşan Köyatası, “Bu marinalara dünyanın en zengin kişileri, devlet adamları, karar verici pozisyonda olan kişiler gelir, diledikleri gibi eğlenir, iş görüşmesi yapar ve kimsenin ruhu duymaz.” ifadelerini kullandı.

Köyatası Yalıkavak “Marina’ya Azerbaycan Petrol Bakanının, Rusya Savunma Bakanının, Petrol kralları Arap Şeyhlerinin geldiğini bizim gibi marinacılık işinde olanlar biliyor. (Bu arkadaşların isimleri bende saklı) Burada dünyanın sayılı petrol taşıma tanker filosuna sahip armatörlerle, petrol bakanları, silah tüccarları ile savunma bakanları buluşuyorlar.” şeklinde konuştu.

Programdaki açıklamalarını sosyal medya hesabında da paylaşan Köyatası “Mehmet Ağar’ın üzerine çöktüğü Yalıkavak Marina’yı ve Türkiye ekonomisinin genel fotoğrafını konuştuk. Söz uçar yazı kalır misali, programda Yalıkavak Marina ile ilgili değerlendirmemi, aynı cümleler ve kelimelerle olmasa bile içeriği itibarı ile özetleyerek aktarıyorum.” diye yazdı.

Meriç Köyatası’nın açıklamaları şu şekilde:


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık