Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 18.8152
  • Euro 20.4153
  • GR ALTIN 1166.2
  • ÇEYREK 1918.9

Virüse yakalanan Atila Kaya’dan iyi haber

Milliyetçi-Ülkücü camianın önemli isimlerden Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı ve MHP İstanbul eski Milletvekili Atila Kaya, taburcu oldu.

Virüse yakalanan Atila Kaya’dan iyi haber
  • 20 Kasım 2020, Cuma 21:41

Koronaya yakalanan Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bugün taburcu oldum. Tedavim evde devam edecek. Bu süreçte, doktor tavsiyesine uyarak, telefon kullanmayacağım. Bir süre daha görüşemeyeceğiz.” dedi.

Kaya’nın paylaşımının devamı şu şekilde;

Tedavimin başlangıcından taburcu olduğum ana dek destek ve ilgisini esirgemeyen Genel başkanımız Sn. Devlet Bahçeli başta olmak üzere; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e, TBMM Başkan Vekili Celal Adan’a, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sait Gönen’e, Sn. Mehmet Ali Aydınlar’a, Tedavimi üstlenen Prof. Dr. İftihar Köksal’a ve daima yanımızda olan Doç. Dr. Anar Mamadov’a, Acıbadem Atakent hastanesinin ilgili tüm personeline, Adlarını satırlara değil ancak gönlüme sığdırabildiğim, yurdun dört bir yanından ve başta Azerbaycan olmak üzere, Türk devletlerinden Avrupa’ya her yandan dua ve selamlarını ileten vefalı dost ve ülküdaşlarıma teşekkür ediyor, tüm hastalara şifa diliyorum.


yukarı çık