Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.8769
  • Euro 16.8435
  • GR ALTIN 942.55
  • ÇEYREK 1552.2

Vatandaşın gıdası tavuk kırıntısı

Hayvan barınaklarında köpeklere verilen tavuk kırıntısı, vatandaşlar tarafından alınıp yemeklerde kullanılmaya başlandı.

Vatandaşın gıdası tavuk kırıntısı
  • 21 Şubat 2022, Pazartesi 0:08

Talep artınca tavuk kırıntısının kilo fiyatı da 7 liraya çıktı.

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Hüseyin Filiz, “Çiçeğin Patileri’’ adlı hayvan barınağını ziyaret etti.

Filiz, “Barınaktaki görevliler, hayvan yemi olarak kullandıkları tavuk kırıntısını, vatandaşların yemeklerde kullanmak için satın aldığını, bu nedenle de kırıntının kilosunun 1 liradan 7 liraya çıktığını anlattılar’’ dedi.

Hayvan barınaklarında köpeklere verilen tavuk kırıntısı, vatandaşlar tarafından alınıp yemeklerde kullanılmaya başlandı. Talep artınca tavuk kırıntısının kilo fiyatı da 7 liraya çıktı.

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Hüseyin Filiz, “Çiçeğin Patileri'' adlı hayvan barınağını ziyaret etti.

Filiz, “Barınaktaki görevliler, hayvan yemi olarak kullandıkları tavuk kırıntısını, vatandaşların yemeklerde kullanmak için satın aldığını, bu nedenle de kırıntının kilosunun 1 liradan 7 liraya çıktığını anlattılar'' dedi.

Gaziantep'in Şahinbey İlçesi'ndeki “Çiçeğin Patileri'' hayvan barınağını gezen Filiz, hayvan yemi olarak kullanılan tavuk kırıntılarını artık vatandaşların yemek için satın aldığını belirterek, “Kilosu 1 liraydı hayvanlara veriliyordu, şimdi 7 lira olmuş, vatandaşlar alıp yemeklerde kullanıyor'' dedi.


yukarı çık