Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6351
  • Euro 10.1327
  • GR ALTIN 493.43
  • ÇEYREK 808.74

Umreden gelen komşusunu asma kilitle kilitledi!

Ankara'da bir kişi umreye gidip gelen 67 yaşındaki komşusunun evinin kapısına geceyarısı asma kilit astı. Komşusunun 14 gün kuralına uymayacağını düşünen kişinin bu önlemi aldığı anların görüntüleri de ortaya çıktı.

Umreden gelen komşusunu asma kilitle kilitledi!
  • 17 Mart 2020, Salı 11:55

Ankara’da yaşayan 67 yaşındaki Ali P. geçtiğimiz haftalarda umreye gidip gelmişti.. Ali P. dün gece evinde uyurken aynı apartmandaki komşusu Selçuk O. coronavirüs tedbiri için Ali P. ye kendince karantina uygulamak istedi ve Ali P. nin evine o uyurken dışarıdan gizlice kilit vurdu.

Sabah markete gitmek için evinden çıkmak isteyen Ali P. kapı açılmayınca yardım istemek için komşularını cep telefonundan aradı ve gerçeği öğrendi.

Umreden gelen komşusunun evine kilit vuran Selçuk O apartmanda kahraman ilan edildi..

Selçuk O apartman sakinlerine yaptığı açıklamada ”Ali amcayı ben de sever sayarım ama ali amca umreden döndükten sonra tarama yada test yapıldı mı bilmiyorum bende hem kendimin hem diğer apartman sakinlerinin can güvenliğini düşünerek ona karantina uyguladım ” dedi. Selçuk O bu yaptığı ile diğer komşularının takdirini kazandı.

Kendi evinde mahsur kalan 67 yaşındaki Ali P. İse hem polisi hem de çilingiri arayarak yardım istedi..

Ali P. ” Uzun süredir bu apartmanda oturuyorum ama bu olaydan sonra taşınmaya karar verdim.. en kısa zamanda bu evi satıp başka bir eve taşınacağım” dedi ve bu yapılandan dolayı komşusu Selçuk O. dan şikayetçi olacağını söyledi.

Etiketler: ankara koronavirüs

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık