Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4396
  • Euro 10.0747
  • GR ALTIN 492.35
  • ÇEYREK 808.43

Ümit Dikbayır: PKK ile ilgili konuşacak en son kişi Doğu Perikçek'tir

Habertürk Tv'deki Türkiye'nin Nabzı programına İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır'ın gösterdiği Perinçek fotoğrafları damga vurdu.

Ümit Dikbayır: PKK ile ilgili konuşacak en son kişi Doğu Perikçek'tir
  • 21 Mayıs 2020, Perşembe 0:11

Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla ekrana gelen Türkiye'nin Nabzı programında ittifakların konuşulduğu esnada tansiyon yükseldi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in İYİ Parti, CHP ve HDP'nin birlikte anayasa çalışması yaptığı iddialarına sert tepki gösteren İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, "Hayır bu yalan. PKK ile ilgili konuşacak en son kişi Sayın Doğu Perikçek'tir" dedi.

İYİ PARTİLİ DİKBAYIR PERİNÇEK'İN ÖCALAN'LA FOTOĞRAFLARINI GÖSTERDİ

Dikbayır, "Bizim geldiğimiz gelenekte büyüğe saygı vardır. Sayın Doğu PErinçek benden yaşça büyüktür ama ben bir partiyi temsil ediyorum. Bir kurumsal yapıyı temsil ediyorum. Benim buna cevap vermem lazım" ifadelerini kullanarak Doğu Perinçek'in Abdullah Öcalan ile Lübnan'daki Bekaa Vadisi'nde çekilen fotoğraflarını gösterdi.

"BİZİM GENEL BAŞKANIMIZ BEKAA VADİSİ'NDE ÖCALAN'LA GÜLE OYNAYA DOLAŞMADI"

Dikbayır, konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı: 

"Bizim genel başkanımız Bekaa Vadisi'nde Abdullah Öcalan'la güle oynaya dolaşmadı. Şimdi bir şey konuşurken dikkatli olmak lazım"

İsmail Saymaz'dan Doğu Perinçek'e: PKK'yı dağda ziyaret eden adamdan Milliyetçilik öğrenmeyiz! İsmail Saymaz'dan Doğu Perinçek'e: PKK'yı dağda ziyaret eden adamdan Milliyetçilik öğrenmeyiz!

Necdet Saraç'tan Doğu Perinçek'e sert tepki: Apo'dan gül alan... Necdet Saraç'tan Doğu Perinçek'e sert tepki: Apo'dan gül alan...


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık