Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 18.8134
  • Euro 20.4522
  • GR ALTIN 1166.8
  • ÇEYREK 1919.7

‘Ülkücüler her zaman Türk Milleti’nin yanındadır’

MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, Boğaziçi Üniversitesi'nde yaşanan gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

‘Ülkücüler her zaman Türk Milleti’nin yanındadır’
  • 04 Şubat 2021, Perşembe 20:09

"Ülkücüler Her Zaman Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Yanındadır" diyen Çölkesen;  "Boğaziçi Üniversitesi'nde rektör atamasını bahane ederek eylem adı altında ortalığı karıştıranlar, ülkemizde kargaşa ve kaos çıkarma amacında olanlar ve bunların arkasındaki vatan hainleri bilmelidir ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ve Büyük Türk Milleti’nin tokadı sert ve acımasız olur.

Boğaziçi Üniversitesi’nde yapılan bu illegal gösteriler,  gözaltına alınanların çeşitli örgüt mensubu olmaları, polisimize karşı yapılan alçak saldırılar ve bu devlet düşmanlarına verilen siyasi destekler gösteriyor ki oynanmak istenen oyun büyüktür. Ülkücüler bu hain oyunlara fırsat vermeyecektir.

Bu vatan hainleri ve onlara destek verenler unutmasın ki ülkücüler her zaman Türk Milleti’nin, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin, Türk Polisi'nin ve Türk Ordusu'nun yanındadır. Askerimize, polisimize ve güvenlik güçlerimize yapılacak her saldırının önünde duracak milyonlarca ülkücü ve vatansever vardır" dedi.

aksarayegemengazetesi.com

 


yukarı çık