Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 18.8164
  • Euro 20.4283
  • GR ALTIN 1167.3
  • ÇEYREK 1920.7

Ülkücü Ümit Karaca'dan Hamza Yerlika'ya olay tepki!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun esprili göndermesinin görselleriyle paylaşan Hamza Yerlikaya’ya Ümit Karaca’dan maaşlı yanıt geldi. Karaca’nın, “4 yerden maaş alsam ben de gülerdim” tweeti sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Ülkücü Ümit Karaca'dan Hamza Yerlika'ya olay tepki!
  • 02 Temmuz 2020, Perşembe 23:34

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın YouTube, Twitter, Netflix gibi sosyal medya platformlarının kontrol altına alınmasına ilişkin açıklamalarına sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımlara esprili bir şekilde yanıt vermişti.

VakıfBank’a atanmasıyla birlikte 4. Maaşa hak kazanan Hamza Yerlikaya ise Akşener ve Kılıçdaroğlu’nun paylaşımlarının görsellerini paylaşarak, “Gül gül öldük ya” şeklinde yanıt vermişti.

Öte yandan Ümit Karaca’nın Yerlikaya’ya verdiği yanıt sosyal medyada büyük ilgi gördü. Karaca, Yerlikaya’nın paylaşımına alıntılayarak, “4 yerden maaş alsam ben de gülerdim” şeklinde yanıt verdi.

 

 

 

Hamza Yerlikaya maaşı kendi düzenlemiş, kendisi de faydalanmış! Hamza Yerlikaya maaşı kendi düzenlemiş, kendisi de faydalanmış!

Alperenlerden 'Hamza Yerlikaya' tepkisi! Alperenlerden 'Hamza Yerlikaya' tepkisi!

Erhan Usta'dan çarpıcı Hamza Yerlikaya yorumu! Erhan Usta'dan çarpıcı Hamza Yerlikaya yorumu!

Kamu bankalarında atama rüzgarı ! Kamu bankalarında atama rüzgarı !


yukarı çık