Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.2571
  • Euro 10.0437
  • GR ALTIN 487.47
  • ÇEYREK 799.75

Ülkü Ocakları'ndan Türk Tabipler Birliği açıklaması: Gecikmeksizin...

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Türk Tabipler Birliği'ne tepk gösterdi. Yıldırım, "Sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır". dedi.

Ülkü Ocakları'ndan Türk Tabipler Birliği açıklaması: Gecikmeksizin...
  • 21 Eylül 2020, Pazartesi 20:58

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

Yıldırım'ın açıklamaları şu şekilde:

"Türk Tabipleri Birliği, sağlık camiasının çabalarını baltalayan "fitne yuvası"; Marksist çevrelerin kendine alan oluşturduğu bir "mikrop yuvası" halini almıştır.

PKK, onlarca hastaneyi ateşe verdi. Türk Tabipler Birliği, hastane saldırıları ile ilgili yaptığı açıklamaların hiçbirinde PKK kelimesini kullanamayarak aciz kaldı, doktorlarımız adına bölücü teröristlere karşı "Milli Vicdan" sorumluluğunu yerine getiremedi.

Koronavirüs sürecinde devletimizin başarısını göz ardı eden ve zedelemek amacı ile provoke edici hareketler sergileyen Türk Tabipler Birliği emek ve vefa karşıtıdır.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’e başlattığı harekata karşı çıkarak PKK'lıların yaşam hakkını savunan Türk Tabipler Birliği ülkemiz için en az virüs kadar tehlikelidir.

Ülkemizin çıkarları uğruna yürütülen her operasyon ve uygulamaya karşı olan Türk Tabipler Birliği'nin ülkemize hiçbir katkısı ve faydası bulunmamaktadır.

Rezaletin ve hıyanetin kaynağı olan, sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır.’’

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık