Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5639
  • Euro 10.1637
  • GR ALTIN 498.03
  • ÇEYREK 817.4

Türkmen Lider Erşat Salihi'den başsağlığı mesajı!

Irak Türkmen Cephesi Başkanı Erşat Salihi, Türkiye'nin Elazığ ilinde meydana gelen deprem dolayısıyla Türkiye'ye başsağlığı diledi.

Türkmen Lider Erşat Salihi'den başsağlığı mesajı!
  • 26 Ocak 2020, Pazar 0:06

Elazığ ilinde meydana gelen 6.8 büyüklüğün'de depremin ardından Irak Türkmen Cephesi başkanı ve milletvekili Erşet Salihi bildiri yayınladı.

Salihi yayınladığı bildiride, Doğal afetler içinde insanoğlunun en aciz kaldığı, mal ve can kaybının en çok yaşandığı felaketlerden biri olan deprem afetini dün Elazığ ilinde meydana geldigini üzüntüyle öğrendiklerini belirtti.

Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve tüm Irak Türkmen Cephesi teşkilatı adına Elazığ şehrinde meydana gelen 6.8 büyüklükteki depremde hayatını kaybedenlere yüce Allah'tan rahmet ve mağfiret, yaralılara Allah'tan acil şifalar diledi.

Salihi yaptığı yazılı açıklamda ''Kerkük’ün kardeş şehri Elazığ’ı ve diğer bütün şehirlerimizi etkileyen depremden dolayı, tüm kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.Kerkük’teki kardeşlerinizden gelen yardımları en kısa zamanda sizlere ulaştıracağız.Geçmiş olsun #Elazığ...'' ifadelerine yer verdi.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık