Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6275
  • Euro 10.334
  • GR ALTIN 501.41
  • ÇEYREK 822.61

'Türk Milletinin sabrını daha fazla zorlamayın!'

Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürü Ülkü Uslu’nun makamındaki Atatürk tablosunun üzerine perde yerleştirmesine İYİ Parti'den sert tepki geldi.

'Türk Milletinin sabrını daha fazla zorlamayın!'
  • 10 Şubat 2021, Çarşamba 10:27

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya,  Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürü Ülkü Uslu’nun makamındaki Atatürk tablosunun üzerine perde yerleştirmesini şiddetle kınaduklarını kaydetti

Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürü Ülkü Uslu’nun makamındaki Atatürk tablosunun üzerine perde yerleştirmesini yaptığı basın açıklaması ile kınayan İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, "Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürü Ülkü Usku’nun makamındaki Atatürk tablosunun üzerine perde yerleştirmesini şiddetle kınıyoruz. Çünkü Atatürk portresinin üzerini perde ile örtmek Atatürk’ü yok saymak Türk Milletini yok saymak, İstiklal Marşı’nı yok saymak, şehitlerimizi, gazilerimizi yok saymak, kısaca Türkiye Cumhuriyeti Devletini yok saymaktır" diye konuştu.

'GÖREVDEN ALINSIN'

Alkaya, konuşmasının devamında "Devletin bir memuru hatta il müdürü seviyesindeki bir yöneticinin devletin kurucusu hakkında böyle bir tavrı gaflet değilse ihanettir. Oturduğu koltuğu hak etmediğini  göstermektir. Bu nedenle Tekirdağ gibi Atatürk Milliyetçiliğini özümsemiş bir ilde pervasızca yapılan bu hatayı görmemezlikten gelemeyiz. Etkili ve yetkililerin bu görevli hakkında soruşturma yaptırarak görevden almalarını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık