Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.57
  • Euro 10.1531
  • GR ALTIN 495.94
  • ÇEYREK 813.65

Tuğrul Türkeş'ten sert açıklama!

Merhum Alparslan Türkeş'in ilk eşinden dünyaya gelen oğlu MHP eski genel başkan yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş de Kılıçdaroğlu'nun Seval Türkeş'i ziyareti ile ilgili tartışmaya dahil oldu. Türkeş ailesine karşı yapılan eleştirilere tepki gösteren Tuğrul Türkeş, "Kardeşlerimin başına bir şey gelirse karşınızda beni bulursunuz" dedi.

Tuğrul Türkeş'ten sert açıklama!
  • 23 Aralık 2020, Çarşamba 20:34

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun merhum Alparslan Türkeş'in eşi Seval Türkeş'e gerçekleştirdiği ziyaretin yankıları devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi cephesinden birçok isim, ziyaret ile ilgili eleştirilerde bulunmuştu. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Basın Danışmanı Metin Özkan da Türkeş Ailesi’ni eleştirdi.

Ciddigazete sitesinin haberine göre, bunun üzerine Alparslan Türkeş'in eşi Seval Türkeş'i ve çocuklarının eleştirilmesine ilk tepki, Alparslan Türkeş'in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş'ten gelmişti. Türkeş’in kızı Ayyüce Türkeş Taş da nezaket ziyareti için yapılan eleştirilerin Türkeş’in dünya görüşüne aykırı olduğunu vurguladı.

"KARDEŞLERİMİN BAŞINA BİR ŞEY GELİRSE KARŞINIZDA BENİ BULURSUNUZ" 

Merhum Alparslan Türkeş'in ilk eşinden dünyaya gelen oğlu MHP eski genel başkan yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş de tartışmaya dahil oldu. Türkeş ailesine karşı yapılan eleştirilere tepki gösteren Tuğrul Türkeş, daha önce "Sarhoşlara cevap vermem" dediği MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın'a mesaj gönderdi.

"Bir daha Türkeş ismini ağzınıza almayın" diyerek sert ifadeler kullanan Tuğrul Türkeş, "Onlar benim kardeşim. Kardeşlerimin başına bir şey gelirse karşınızda beni bulursunuz" dedi. 

Kaynak: Yeniçağ

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık