Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.8736
  • Euro 10.4799
  • GR ALTIN 499.04
  • ÇEYREK 819.47

Tuğrul Türkeş'ten Bahçeli mesajı!

Daha önce açıklama yapan AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, bu kez yazdığı bir mektupla MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye açık bir mesaj verdi.

Tuğrul Türkeş'ten Bahçeli mesajı!
  • 15 Mart 2021, Pazartesi 12:29

Türkeş Bahçeli'ye hitaben, "Zaten sanıyorum ki saygı değer Bahçeli blok listeyi bana haksız yere sövenlerden teşkil etmeyecektir" dedi.

Tuğrul Türkeş, daha önce Levent Gültekin'e yapılan saldırıyı kınamıştı. MHP'liler tarafından ciddi eleştirilerle karşılaşmıştı.

Türkeş, MHP'nin kurultayına dair bir mesaj yayınladı.

Barış Pehlivan, Türkeş'in Bahçeli'ye açık mesaj verdiği bu mektubu aktardı.

Pehlivan'ın aktardığı mesajda Türkeş, "Levent'in asıl hakaret ve iftira ettiği MHP değil babamdır. Takdir edersiniz ki babamı benden daha fazla savunacak biri olamaz. Olayı saptırmayı başka yönlere çekmeyi ancak gizli emelleri olan ve FETÖ ile bağlantısı olan olanlar yapar. Tarih bunu gösterecektir." diyor.

Türkeş mesajını "Zaten sanıyorum ki saygı değer Bahçeli blok listeyi bana haksız yere sövenlerden teşkil etmeyecektir" diye bitiriyor.

 

MHP'den Tuğrul Türkeş'e sert tepki: Babanın hiç mi aziz hatırasına, ülkülerine saygın yok? MHP'den Tuğrul Türkeş'e sert tepki: Babanın hiç mi aziz hatırasına, ülkülerine saygın yok?


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık