Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4192
  • Euro 8.9814
  • GR ALTIN 438.52
  • ÇEYREK 720.2

Trump'a şok: Başka kadınlarla ilişkiye girerken...

ABD'de tarihi seçime yaklaşık 2,5 ay kala ortaya dökülenler, dudak uçuklattı. Trump'ın en yakınındaki isim, ABD liderinin başka kadınlarla cinsel ilişkiye girerken rezaleti gizlemek için Melania Trump'a söylenen yalanları ifşa ediyor.

Trump'a şok: Başka kadınlarla ilişkiye girerken...
  • 15 Ağustos 2020, Cumartesi 16:12

ABD lideri Trump'ın eski avukatı Michael Cohen'in gelecek haftalarda piyasaya çıkması beklenen kitabı, çok ağır suçlamalar içeriyor.

Trump'ı 'tam bir dolandırıcı, bir yalancı, bir sahtekar, adi biri, bir ırkçı, yırtıcı bir hayvan ve bir dolandırıcı' olarak tanımlayan kitap, ABD liderinin başka kadınlarla girdiği cinsel ilişkileri gizlemek için karısı Melania'yı söylenen yalanları da içeriyor.

ABD'de Başkan Donald Trump hakkında çıkan kitaplara bir yenisi ekleniyor.

Donald Trump'ın eski özel avukatı Michael Cohen'in yazdığı 'Disloyal: A Memoir-Sadakatsiz: Anılar' isimli kitabın gelecek haftalarda piyasaya çıkması bekleniyor.

ntv.com.tr'nin haberine göre, Uzun yıllar boyunca Trump'a en yakın kişilerden biri olan Cohen, söz konusu kitabın önsözünü internet üzerinden yayınladı.

Burada Trump'la ilgili olarak, "O'nu bir bakıma ailesinden daha iyi tanıyordum, çünkü ben striptiz kulüplerindeki, şüpheli iş görüşmelerindeki gerçek kişiyi gördüm" diyen Cohen, Trump'ın düşüncesizce davrandığı anlarda gerçek yüzünün ortaya çıktığını belirtti.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık