Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 18.8383
  • Euro 20.3282
  • GR ALTIN 1128.4
  • ÇEYREK 1857.9

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu: 61 pare top atışı yapacağız

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, "Kimse silah kullanmasın" uyarısında bulundu.

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu: 61 pare top atışı yapacağız
  • 29 Nisan 2022, Cuma 23:38

Süper Lig lideri Trabzonspor bu hafta kendi sahasında Antalyaspor’u konuk edecek.

Sözcü'de yer alan habere göre; Antalyaspor karşılaşmasında 1 puan alması durumunda şampiyonluğunu ilan edecek olan Trabzonspor’da bugün taraftarlara açık bir antrenman gerçekleştirildi. Binlerce Trabzonspor taraftarları antrenmana akın etti.

TRABZONSPOR BAŞKANI AHMET AĞAOĞLU AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, idman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı: “Sadece dakika, saat değil aynı zamanda puan da sayılıyor. Şampiyonluğa 1 puan var. İnşallah yarınki maçtan arzu ettiğimiz sonuçla ve 2021 – 22 Süper Lig sezonunu şampiyona olarak bu statta, o coşkuyu hep birlikte yaşayacağız. Hocamız uzun zaman aradan sonra antrenmanı ilk defa taraftara açtı. Taraftarın da uzun zamandır bu talebi vardı. Bugün bu gerçekleşecek. Büyük bir coşku var. Sizlerin de takip ettiği gibi son 1 haftadır Trabzon'a gelen uçakların hemen hemen tamanına yakının bir bölümü ki son 3 gündür hiçbirinden yer yok. Şehrin nüfusu yaklaşık olarak 2 katına çıktı. Yurt dışında çalışıp 5 senedir izne dahi gelmeyen taraftarlarımız son 3 maça ilgi gösterdiler. Günü birlik maça gidip geldiler. Trabzonspor'da şampiyonluğun coşkusu tabi diğer illere, diğer takımların şampiyonluğundan biraz daha farklı oluyor. Bana göre de çok farklı olacak. Bu farklılıktan neyi kast ettiğimi, takımımız şampiyon olduğu zaman bütün Türkiye hep birlikte görecek. Taraftarlarımızdan özellikle bir ricam var. Coşku, heyecan, üzüntüye ve gözyaşına dönüşmesin. Bununla alakalı olarak sizlerin de malumu, uzun zamandır hem sosyal hem de medyada yoğun olarak mesajlar vermeye çalışıyoruz.”

’61 PARE TOP ATIŞI YAPILACAK’

”Coşkumuz, sevincimiz, heyecanımız, üzüntüye gözyaşlarına dönüşmesin. Mesajımız şu: Bir birimize sarılalım, ama silaha sarılmayalım. Tabi böyle bir mesajı vermek, sürekli bu çağrıyı yapmak hoş bir şey değil. Ama şöyle bir şey söyleyeyim, o silah sesi veya silahın namlusundan çıkan ses bir anlam ifade ediyorsa, inşallah arzu ettiğimiz puanı alıp şampiyona olduğumuz takdirde yarın akşam ben kendilerine söz veriyorum şampiyonluğumuzu 61 pare top atışıyla kutlayacağız. Her halde 61 pare top atı bütün silah namlularının sesinden çıkan sese bedel. 3 ayrı lokasyondan havai fişek gösterisi ile kutlayacağız.


yukarı çık