Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.6603
  • Euro 8.9701
  • GR ALTIN 464.94
  • ÇEYREK 762.78

Teröristbaşı Gülen Başbuğ Türkeş'i hedef göstermiş!

Terörist başı Gülen’in örgütün yayın organlarında isimsiz yazdığı başyazılarında MHP’nin kurucu lideri merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’i hedef aldığı ortaya çıktı.

Teröristbaşı Gülen Başbuğ Türkeş'i hedef göstermiş!
  • 23 Mayıs 2020, Cumartesi 2:55

Terörist başı Fetullah Gülen’in isimsiz kaleme aldığı yazılarla Başbuğ Alparslan Türkeş’i hedef aldığı belirlendi.

KİRLİ YAYINLARLAR HEDEF ALMIŞ

YeniŞafak'ın haberine göre; Türkeş’in vefatında FETÖ parmağının olduğu iddiaları sürerken kirli yapının yayın organlarında Türkeş’in aylar öncesinde nasıl hedef alındığı belirlendi.

Üç ayda bir basılan Yeni Ümit dergisinin Aralık 1996 sayısı “Hayat Felsefesi” başlıklı.

İmzasız yazıda Türkeş’in ilk olarak kurduğu Cumhuriyetçi Köylü Partisi başta olmak üzere Gülen’in ülkücüleri ima eden şu ifadeleri öne çıkıyor:

"İnsanların bir kısmı düşünmeden yaşar; bir kısmı da sadece düşünür, ama düşüncelerini katiyen hayata geçiremez. Olması gerekli olan şeye gelince o, düşünüp yaşamak, yaşarken de yeni yeni düşünce kombinezonları meydana getirerek daha farklı tefekkür varyasyonlarına açılmaktır. Düşünmeden yaşayanlar, başkalarının hayat felsefelerinin figürleri sayılırlar. Bunlar, sürekli şablondan şablona koşar, durmadan kalıp değiştirir ve ömür boyu duygu-düşünce inhirafları, şahsiyet kaymaları, sûret-sîret meshleri içinde çırpınır-durur ve hiçbir zaman kendileri olamazlar."


ANKET

Kanal İstanbul yapılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık