Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.2893
  • Euro 10.1111
  • GR ALTIN 489.17
  • ÇEYREK 802.89

Temel Karamollaoğlu: Saadet Partisi şahısları değil, ilkeleri konuşur. İttifak konusunda da...

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhur İttifakı’na katılabileceği yönündeki tartışmalarla ilgili AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çağrıda bulanarak, “Biz sizi incitmek için değil, yanlışların ortadan kalkması için acı söylüyoruz. Saadet Partisi şahısları değil, ilkeleri konuşur. İttifak konusunda da zamanı geldiğinde bu ilkeler çerçevesinde karar veririz” dedi.

Temel Karamollaoğlu:  Saadet Partisi şahısları değil, ilkeleri konuşur. İttifak konusunda da...
  • 27 Ocak 2021, Çarşamba 15:21

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Saadet Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ü ziyareti ile başlayan “Cumhur İttifakı'na katılabilecekleri” yönündeki tartışmalarla ilgili konuşan Karamollaoğlu, şunları söyledi:

“Bu kadar farklılıkların olduğu bir ortamda, dostluklara daha çok ihtiyaç var ama unutulmamalıdır ki dost acı söyler. Sayın Erdoğan’a çağrım. Biz sizi incitmek için değil, yanlışların ortadan kalkması için acı söylüyoruz. Gerçek dostlar birbirinin hatasının üstünü örten değil, uyarıda bulunup hatırlatma yapanlardır. Çok açık bir şekilde söylemek istiyorum. İttifak konusu ancak seçim sathı mahalline girildiği zaman konuşulacak bir konudur. Saadet Partisi şahısları değil, ilkeleri konuşur. İttifak konusunda da zamanı geldiğinde bu ilkeler çerçevesinde karar veririz.”


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık