Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.5152
  • Euro 11.0533
  • GR ALTIN 549.13
  • ÇEYREK 901.84

Tekrarlanan İstanbul seçimlerini 12'den vuran anketçiden dikkat çeken açıklama!

KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, AK Parti'nin oy oranını açıkladı.

Tekrarlanan İstanbul seçimlerini 12'den vuran anketçiden dikkat çeken açıklama!
  • 02 Şubat 2021, Salı 14:05

KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, AK Parti'nin oy oranının yüzde 40'ı geçmeyeceğini ve kutuplaşmanın sınırına gelindiğini söyledi.

Mevcut hikayeyi gençlerin değiştireceğini kaydeden Ağırdır, olası bir seçimde AK Parti'nin alacağı toplam oy oranının da yüzde 40'ın üstüne çıkmayacağını düşündüğünü dile getirdi.

Halkın ekonomik sorunlarla boğuştuğuna dikkat çeken Ağırdır, iki yıl sonraki seçimlerde 20 milyon gencin oy kullanacağını, bunların 4 milyonunun da ilk kez sandık başına gideceğini hatırlattı.

T24'ten Murat Sabuncu'ya açıklamalarda bulunan Ağırdır, "Hikayeyi gençler değiştirecek. 20 milyon gencin 10 milyonu anketlerde hâlâ kararsızım veya oy kullanmayacağım diyor. Ama biliyoruz ki bu gençlerin ülke hayalleri, beklentileri veya öfkeleri de bu siyasi gündemle şekillenmiyor. Aksine, siyasetin yaptıkları onların beklentileri önünde bir set oluşturuyor" yorumunu yaptı.

Son seçim anketinden siyasette dengeleri değiştirecek sonuçlar çıktı! Son seçim anketinden siyasette dengeleri değiştirecek sonuçlar çıktı!


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık