Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.0743
  • Euro 9.7059
  • GR ALTIN 450.43
  • ÇEYREK 739.89

Tahliye olan Alaattin Çakıcı'dan ilk açıklama!

Dün gece yarısı tahliye olan Alaattin Çakıcı, ilk açıklamasını yaptı. Çakıcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

Tahliye olan Alaattin Çakıcı'dan ilk açıklama!
  • 16 Nisan 2020, Perşembe 22:25

Yeni infaz yasası kapsamında hükümlü bulunduğu Ankara Sincan Cezaevi'nden tahliye olan Alaattin Çakıcı, yazılı açıklama yaptı.

Avukatı Zeynep Çiftçi tarafından paylaşılan açıklamada Çakıcı, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'a ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye af yasası için teşekkür etti.

Erdoğan ve Bahçeli'den övgü dolu sözlerle bahseden Çakıcı, korona virüs salgınıyla ilgili de uyarıda bulundu.

Çakıcı'nın açıklaması şöyle:

 

"Özgürlük ile esaret birbirine yapışık bir çizgidir. Tıpkı bedende ruhun esareti gibi. Ruhun bedeni terk edip kendi dünyasına dönmesi özgür olması demektir." 

"Yeni infaz yasası ile esaretten kurtulup özgürlüğüne kavuşan tüm mahkum arkadaşlar, şahsım ve hepimizin özgür olmasına vesile olan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı dünya Türklerinin efsanevi son Türkmen Beyi Sayın Devlet Bahçeli'ye ve bu yasanın diğer mimarı son dört yılın devletimizin bekası için Batı emperyalizmine asla taviz vermeyen Devlet Başkanımız Sayın Tayyip Erdoğan'a kendi adıma ve özgürlüklerine kavuşturdukları tüm mahkum arkadaşlar adına en derin saygılarımı arz ederim."

KORONA VİRÜSÜ UYARISI

"Not: Esaretten özgürlüğe kavuşmuş mahkum arkadaşlar; özgürlüğümüzü bizlere veren her iki değerli siyasi iradeye, aziz Türk milletine lütfen birinci derecede sorumlu olduğumuzu unutmayın. Ayrıca ülkemizde ve dünyada büyük ölümlere neden olan corona virüsten dolayı lütfen toplum bilinci ve sorumluluğu içerisinde olun. Devletimize güvenin."

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık