Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5647
  • Euro 10.1058
  • GR ALTIN 494.78
  • ÇEYREK 811.26

Süleyman Soylu: Nereme koyayım senin teröristini?

Yakalanan IŞİD'lilerle ilgili ABD ve Avrupa'dan gelen yorumlara sert tepki gösteren Bakan Soylu, "Nereme koyayım senin teröristini. Nerede nasıl tutayım. Hadi bir müddet cezaevinde tuttum, çıkınca senin teröristine ben vatandaşlık mı vereyim?" dedi.

Süleyman Soylu: Nereme koyayım senin teröristini?
  • 02 Kasım 2019, Cumartesi 15:07

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ankara’da gazetecilerin sorularını yanıtladı

Soylu’nun açıklamaları şu şekilde:

“Yabancıları gözetim altında tutacağız sonra ülkelerine geri göndereceğiz. Diğer ülkeler DEAŞ’lı birisi olduğunda kendi vatandaşlığından çıkarıyor ve kendine ait bir sorumsuzluk ortaya çıkarıyor. Bizde başka ülkelerin vatandaşı DEAŞ mensupları mevcut. Biz hiçbir DEAŞ mensubunun oteli değiliz.”

"NEREME KOYAYIM SENİN TERÖRİSTİNİ"

“Nereme koyayım senin teröristini. Nerede nasıl tutayım. Hadi bir müddet cezaevinde tuttum, çıkınca senin teröristine ben vatandaşlık mı vereyim? Hangi ölçekte nerede bulundurmayı senin teröristini? Bu çatışma bölgelerinden üzerimize kalan ve dünyanın çözmesi gereken bir meseledir.”

"BU YIL 100 BİN KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI"

“Yıl başından bugüne kadar rakam 100 bin eşiğine geldi. Her gün ortalama İstanbul’da 400-500 arasında kaçak göçmen yakalanıyor sevk ediliyor. Milyonlarca Suriyeli insan ve çocuk geldi. Bunların hiçbirinden kimseye bulaşıcı hastalık sirayet etmedi. Çocukların aşıları sağlık kontrolleri herhangi bir uyarıya gerek kalmadan başarılı bir şekilde yürütüldü.”

Günboyu


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık