Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.8572
  • Euro 9.2978
  • GR ALTIN 487.71
  • ÇEYREK 800.14

Süleyman Soylu, Bahçeli için ne demişti?

Ülkücüler tarafından o sözler yeniden gündeme taşındı...

Süleyman Soylu, Bahçeli için ne demişti?
  • 13 Nisan 2020, Pazartesi 16:33

İçişleri bakanı Süleyman Soylu'nun dün akşam görevinden istifa ettiğini duyurması ve sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın istifayı kabul etmeyerek Bakanlık görevine geri dönmesi Türkiye'nin gündemi olmuştu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aldığı tutumdan "ziyadesiyle memnun" olduklarını bildiren ve Soylu için de övgü dolu sözler sarfeden tweetler atmıştı. Bahçeli Süleyman Soylu için attığı tweette "Sayın Süleyman Soylu azimli, inançlı, dirayetli ve mücadeleci kişiliğiyle Türkiye'nin en hassas döneminde üstlendiği bakanlık görevini başarıyla yerine getirmiştir. Bizim temennimiz bu görevine kararlılıkla devamından yanadır." demişti.

SOYLU'DAN BAHÇELİ'YE: MHP'Yİ CHP'YE METRES YAPTIN !

Bahçeli'nin "azimli, inançlı, dirayetli ve mücadeleci" olarak nitelediği Süleyman Soylu ise çok değil bundan 5-6 yıl kadar önce Bahçeli için "Hadi CHP'yi anladım. AK Parti ne yaparsa Türkiye'de, kim iyi birşey yaparsa o istemezük der. Peki, Milliyetçi Hareket Partisi'ni, Devlet Bahçeli'nin getirdiği halini görüyor musunuz? Koskoca CHP'ye metres yaptı Milliyetçi Hareket Partisi'ni." demişti.

Bahçeli'nin jet hızında Soylu'ya destek vermesinin ardından Soylu'nun yaptığı bu açıklamalar Ülkücüler tarafından sosyal medyada tekrar gündeme taşındı...

 

Bahçeli'den Süleyman Soylu açıkaması: Bizim temenlimiz... Bahçeli'den Süleyman Soylu açıkaması: Bizim temenlimiz...


ANKET

Türk Tabipler Birliği kapatılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık