Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 17.9331
  • Euro 18.4099
  • GR ALTIN 1039.3
  • ÇEYREK 1710.6

Süleyman Özışık'tan 'Süleyman Soylu' çıkışı!

Organize suç örgütü kurduğu iddiasıyla hakkında arama ve tutuklama kararı bulunan Sedat Peker'in videolarında ismi geçen Özışık kardeşlerden Süleyman Özışık sessizliğini bozup konuştu. Özışık, Soylu'ya isyan ederek, “Benim de bildiklerim var. Bunları tek tek anlatacağım.” dedi.

Süleyman Özışık'tan 'Süleyman Soylu' çıkışı!
  • 12 Haziran 2021, Cumartesi 14:08

Gazeteci Süleyman Özışık, 23 günlük sessizliğini bozdu. Sedat Peker’in videoların adı geçen ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun abisi gibi kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduğu Süleyman Özışık, Youtube kanalından açıklamalarda bulundu.

Milligazete'de yer alan habere göre; Süleyman Özışık'ın ağabeyi Hadi Özışık da 9 Haziran'da açıklama yapmıştı.

AK Parti’ye yakınlığıyla bilinen Süleyman Özışık, Peker’in iddialarına 20 dakikalık video ile cevap verdi. Sedat Peker ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında arabuluculuk yaptıkları ileri sürülen Özışık kardeşlerden Süleyman Özışık, Süleyman Soylu hakkında, “Beni hainlerin önüne kurban olarak attığı için, linç ettirdiği için küfür ettirdiği için ben isyan ediyorum.” dedi.  

Videosuna uzun süredir neden sessiz kaldığını anlatarak başlayan Süleyman Özışık, “Başımın etini yediniz. Haklısınız. Benim niyetim çok önce konuşmaktı ama konuşacak imkânım yoktu. Hakkımdaki suç duyurusundan sonra, elimdeki cep telefonu ve bilgisayarımı savcılığa teslim ettim. Bütün sosyal medya hesaplarıma cep telefonuma gelen onay koduyla girebildiğim için ne Youtube ne Twitter’a ne Facebook’a ve girebildim. Avukatlar mevcut telefon hattıma yeni bir SIM kart çıkarabildiğimi söyleyince ben de gittim yeni bir kart çıkartım ve huzurunuza gelebildim.” ifadelerini kullandı.

Sedat Peker'e bir şok daha! Sedat Peker'e bir şok daha!

İkinci 'paralel devlet yapılanması' vakası! İkinci 'paralel devlet yapılanması' vakası!


yukarı çık