Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4991
  • Euro 10.1164
  • GR ALTIN 498.57
  • ÇEYREK 818.03

Sezgin Baran Korkmaz ile telefon görüşmesinin kaydı ortaya çıkan Veyis Ateş'ten açıklama

Firari Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon Euro istediği iddia edilen ve HaberTürk'ten istifa eden Veyis Ateş, Korkmaz'la aralarında geçen konuşmanın ses kaydına ilişkin olarak, "Montajlama yöntemiyle oluşturulduğu açık" açıklamasını yaptı.

Sezgin Baran Korkmaz ile telefon görüşmesinin kaydı ortaya çıkan Veyis Ateş'ten açıklama
  • 20 Haziran 2021, Pazar 14:27

Ateş Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Sosyal medyada bana ait olduğu iddia edilen bir ses kaydı yayınlanmıştır. Sezgin Baran Korkmaz ve örgütünce, yasa dışı yollarla kaydedilen ve farklı telefon konuşmalarımdan kaydedilerek oluşturulan bu ses kaydının, montajlanma yöntemiyle oluşturulduğu açıktır.  Ulusal ve uluslararası yargıda dolandırıcılık iddiasıyla aranan, katıldığım televizyon programına bağlanıp ‘Benim ABD’de hiçbir hukuki sorunum yok ve aranmıyorum’ dedikten 24 saat sonra ABD’nin talebiyle Avusturya’da tutuklanan, kendi ifadesiyle ‘Tanrının yetiştirdiği bu özel insanın’ yurt içi ve yurt dışı bağlantıları bana yapılan bu son kumpasla kendini deşifre etmiştir." ifadesini kullandı.

Sezgin Baran Korkmaz ile Veyis Ateş arasındaki telefon görüşmesinin ses kaydı yayınlandı Sezgin Baran Korkmaz ile Veyis Ateş arasındaki telefon görüşmesinin ses kaydı yayınlandı


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık