Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5371
  • Euro 10.1492
  • GR ALTIN 495.21
  • ÇEYREK 802.86

Serdar Ekşioğlu açtı ağzını yumdu gözünü: Bundan sonrası...

Sedat Peker'in sosyal medya üzerinden paylaştığı görüşmelerden birinin tarafı olan Serdar Ekşioğlu, akaryakıt şirketinin kapatılması sonrasında açıklamalarda bulundu. Ekşioğlu yaptığı paylaşımda: “Konuşacak çok şey var ve konuşacağım. Bundan sonrası benim için tufan” ifadelerini kullandı.

Serdar Ekşioğlu açtı ağzını yumdu gözünü: Bundan sonrası...
  • 01 Temmuz 2021, Perşembe 10:23

Organize suç örgütü liderliği suçlamasıyla aranan Sedat Peker'in paylaştığı görüşme videolarından birinin tarafı olan Serdar Ekşioğlu, akaryakıt şirketi Lazoil'in, Enerji Piyasası Denetleme Kurulu (EPDK) tarafından kapatıldığını ve batırıldığı iddia etti.

"KAÇAKÇILIKLA ALAKALI SORUŞTURMA YİYEN ŞİRKETLER AÇIK"

Twitter hesabından paylaşımlar yapan Serdar Ekşioğlu, “Böyle güzel ve dürüst iş yapan dağıtım şirketini sırf 60 bin ton yakıt satamadık diye EPDK tarafından önce kapatıldı sonra batırdınız. Ama ne kadar kaçakçılıkla alakalı soruşturma yiyen şirket varsa hepsi açık. Yatacak yeriniz yok. Allahınızdan bulun. Bunca emeğe alın terine yazık değil mi? Bu ülkede düzgün iş yapmanın bedeli bu mudur Sn. Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan?” ifadelerini kullandı.

Günboyu'nda yer alan habere göre; Şirket hakkında kaçakçılık suçlamasıyla herhangi bir soruşturma olmadığını söyleyen Ekşioğlu, şöyle devam etti:“Konuşacak çok şey var bundan sonra ve konuşacağım. 6 aydır bir tane muhatap bulamadım derdimi anlatacağım. Bu ülke de dürüst iş yapmanın bedeli buymuş arkadaş. 15 milyon kredi kullanmış bir şirket ve tek bir kuruş vergi ve SSK borcu olmayan bir dağıtım firması. Şimdi benim ekmeğime, emeğime çöktünüz. Bundan sonra EPDK Başkanı ve Petrol Dairesi Başkanı tarafından nasıl yavaş yavaş ve acı içinde batırıldığımı anlatacağım. Bundan sonrası benim için tufan.”İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya da seslenen Serdar Ekşioğlu, “Sn Süleyman Soylu, siz de size bağlı olan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı'ndan bilgi alabilirsiniz, Ekşioğlu dağıtım şirketi herhangi bir usulsüzlük yapmış mıdır diye. Tek bir usulsüzlük yapmışsak vereceğiniz her cezaya razıyım. Değilse Allah'tan bulsun sebep olan kimse” dedi. Kaynak: Serdar Ekşioğlu: Konuşacak çok şey var ve konuşacağım, bundan sonrası tufan


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık