Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.4963
  • Euro 11.0692
  • GR ALTIN 548.14
  • ÇEYREK 899.29

Sedat Peker'in villasında dikkat çeken detay

Sedat Peker'in lideri olduğu iddia edilen suç örgütüne yönelik operasyona yeni detaylar ortaya çıktı. Peker'in villasında yapılan aramada çevrede bulunan evlerin bahçeyi görmemesi engellemek amacıyla branda çekildiği görüldü.

Sedat Peker'in villasında dikkat çeken detay
  • 10 Nisan 2021, Cumartesi 19:19

Kuzey Makedonya polisi tarafından sınır dışı edilip Kosova'ya sığınan organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in Türkiye'de bulunan adamlarına yedi ilde dün eş zamanlı operasyonlar düzenlendi.

YANDAKİ APARTMANLA ARASINA BRANDA ÇEKTİRMİŞ

Sedat Peker'in villasına yapılan baskında havadan çekilen görüntülerde bir detay dikkatlerden kaçmadı

Kale gibi korunan villanın hemen yanında bulunan apartmanla arasına branda gerilmiş durumda. Villanın civarında bulunan evlerin çeşitli engelleme yöntemleriyle bahçeyi görmesi engellenmiş.

KOSOVA VE KUZEY MAKEDONYA ARASINDA MEKİK DOKUDU

Milliyet'te yer alan habere göre;
Peker'in avukatının eşliğinde gerçekleşen arama çalışmalarında adresinde bulunamayan ve yaklaşık 1,5 yıl önce eğitimi ve geleceği için yurt dışında yaşamaya karar verdiğini açıklayarak Karadağ'a gittiği bilinen Peker'in buradan Kuzey Makedonya'ya geçtiği, Kuzey Makedonya polisince 18 Ocak 2021'de sınır dışı edilmesi üzerine sığındığı Kosava'da Ademovski ismiyle sahte pasaportla tekrar Kuzey Makedonya'ya giriş yapıp kalmaya devam ettiği ancak bu durumu da tespit eden Kuzey Makedonya polisinin Peker ve adamlarına ikinci operasyonu düzenlediği ve Peker'in bu kez Karadağ'a kaçtığı ulusal ve uluslararası medyada yer almıştı.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık