Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.9349
  • Euro 16.7538
  • GR ALTIN 930.09
  • ÇEYREK 1530.2

'Sedat Peker'e itibarlı insan muamelesi yapan kimdi?'

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, peş peşe videolar yayınlayarak çarpıcı iddialarda bulunan Sedat Peker hakkında açıklamada bulundu.

'Sedat Peker'e itibarlı insan muamelesi yapan kimdi?'
  • 17 Mayıs 2021, Pazartesi 16:55

"Peker'e itibarlı insan muamelesi yapan kimdi?" diyen İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu'nun açıklaması şu şekilde;

"Sedat Peker bugün 5. videosunu yayınlamış. Milyonlarca kişi izlemiş. Ülkemizin geldiği hal bu. Sedat Peker'in söylediklerinin toplumda dikkate değer bulunmasının sebebi kim veya kimler? Sedat Peker'e yıllarca itibarlı insan muamelesi yapan kim ya da kimler? Sedat Peker toplumun bir kesimi için "oluk oluk kan akacak kanlarında duş alacağız" derken harekete geçmeyen hukuk ve bakanlıklar maalesef bugünkü tablonun müsebbibidir.

2021 yılında gelişmiş ülkeler aşıyı bulup dünyaya pazarlarken, hepsi uzayda yer kapma yarışındayken bizim gündemimiz Sedat Peker... Sedat Peker'in söylediklerini ihbar kabul edip soruşturmaya başlamış bir savcılık bilgisi gelmedi. Umarız ki soruşturma başlamıştır da bizim haberimiz yoktur.

Geçmişte olduğu gibi bugün de Sedat Peker'in bizim nazarımızda bir karşılığı yoktur. Ancak geçmişte Sedat Peker ve türevlerini itibar suikastleri için maşa olarak kullananlar bugün yaşanan süreçten şikayet etme hakkına sahip değildir.

İYİ Parti olarak biz mafyadan, yasa dışı yapılanmalardan medet ummayan, hukuku temel alan, nitelikli bir sistem inşaası vaat ediyoruz. Tercih aziz milletimizin olacaktır."


yukarı çık