Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.9651
  • Euro 16.8022
  • GR ALTIN 933.89
  • ÇEYREK 1536.6

Sedat Peker’den Tosuncuk’un saklandığı ülkeyle ilgili bomba iddia: Bolivya’da falan değil, Belarus’ta

Organize suç örgütü kurduğu iddiasıyla hakkında arama ve tutuklama kararı bulunan Sedat Peker bu kez Çiftlik Bank vurguncusu "Tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın ile ilgili bomba bir iddiada bulundu.

Sedat Peker’den Tosuncuk’un saklandığı ülkeyle ilgili bomba iddia: Bolivya’da falan değil, Belarus’ta
  • 12 Haziran 2021, Cumartesi 15:36

Peker, herkesin Brezilya, Paraguay ve Bolivya gibi ülkelerde gezdiğini düşündüğü Tosuncuk'un, Belarus'ta olduğunu öne sürdü. Peker, "Mehmet Aydın isimli şahıs Bolivya'da falan değil, Belarus'ta" dedi.

"TOSUNCUK BELARUS'TA"

Daha önce basında çıkan haberlerde Tosuncuk'un Uruguay, Brezilya, Paraguay ve Bolivya gibi ülkelerde dolaştığı yer almıştı.

Ancak Peker'den konuyla ilgili bambaşka bir çıkış geldi. Peker, "Mehmet Aydın isimli şahıs Bolivya'da falan değil, Belarus'ta" dedi.

Peker konuyla ilgili yaptığı paylaşımlarda şunları söyledi:

"Kırk yaşından küçük kardeşlerim, Çiftlik Bank'ın kurucusu olan Mehmet Aydın isimli şahıs Bolivya'da falan değil, Belarus'ta. Belarus'tan trafik kazası yapmış bir şahsı Interpol kararıyla alıp Türkiye'ye getiren yüce devletimiz, bu şahsı acaba neden getirmiyor?

Kırk yaşından küçük kardeşlerim, Belarus'tan bu şahsı getirmeyen devletimizin içinde görevli olan bazı insanların bu paradan pay aldığı ortadadır. Bu şahsın yanına Belarus'a gidip onu ziyaret eden kişiler, aracı olan kişiler bellidir."

Haberler

İkinci 'paralel devlet yapılanması' vakası! İkinci 'paralel devlet yapılanması' vakası!


yukarı çık