Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.5522
  • Euro 16.2262
  • GR ALTIN 906.69
  • ÇEYREK 1492.2

Sedat Peker'den kırmızı bülten açıklaması!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, hükümet yetkililerinin son dönemde Birleşik Arap Emirlikleri yetkileriyle yaptığı görüşmeleri sosyal medya üzerinden değerlendirdi.

Sedat Peker'den kırmızı bülten açıklaması!
  • 28 Ağustos 2021, Cumartesi 15:06

Peker, BAE’de kendisinin oturumun olduğunu belirterek, uluslararası hukuka göre hiçbir ülkenin kendisini bu ülkeden alamayacağını ifade etti. 

Sedat Peker, paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi:

“1-Birleşik Arap Emirlikleri’nde oturumum var, hakkımda çıkarılmış herhangi bir kırmızı bülten kararı yok, uluslararası hukuka göre beni bulunduğum ülkeden hiçbir ülke alamaz. “15 Temmuz’u Birleşik Arap Emirlikleri finanse etti insanlarımız onların yüzünden şehit oldu,…

2-… Sedat Peker de Birleşik Arap Emirlikleri’ne gittiği için haindir.” diyen gazeteciler ve siyasetçiler, bu sözlerinizden dolayı benden özür dilemezseniz sizin kahpe, namussuz, şerefsiz olduğunuzu tüm dünyaya haykırmaktan geri durmayacağım.

3-Değil beni alacağınızı, şeyimden tavana asacağınızı bilsem de sözünden dönen namerttir. Şükürler olsun ben Meryem Ana’nın kursağında büyüdüm. Bazı namusu maaşı kadar olan gazeteciler ve siyasetçiler gibi kahpe kursağında büyümedim çok şükür. Ben hayatımın hiçbir döneminde…

4-…cezaevine düşmemek için dua etmedim, ancak birçok geceler beni insanoğlunun eline düşürmemesi için Yüce ALLAH’ıma dualar ettim. Beni cezaevine yollamak, öldürmek belki mümkündür ama beni KÜÇÜLTMEK asla mümkün değildir !”

Günboyu


yukarı çık