Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.3048
  • Euro 10.8471
  • GR ALTIN 534.24
  • ÇEYREK 876.44

Sedat Peker, Hadi Özışık'la görüntülü görüşmesini yayınladı!

Son zamanlarda paylaştığı YouTube videoları ile Türkiye'de gündemi belirleyen Sedat Peker bu defa İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile arasında aracılık yaptığı iddialarını reddeden Hadi Özışık ile videosunu yayınladı.

Sedat Peker, Hadi Özışık'la görüntülü görüşmesini yayınladı!
  • 18 Mayıs 2021, Salı 23:24

Paylaştığı videolarla birlikte bir açıklama da yapan Sedat Peker, "Anlatımlarımda ismi geçen herkesi uyarıyorum. Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim. Adam gibi dik duracağız. Yoksa yerle yeksan ederim" ifadelerini kullandı.

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile arasında aracılık yaptığı iddialarını reddeden Hadi Özışık ile görüşme videosunu sosyal medyadan yayınladı.

​Peker'in daha sonra yayınladığı videoda ise Hadi Özışık'ın Soylu ile görüşmeye giden ismin kardeşi Süleyman Özışık olduğunu söylediği duyuluyor.

Sedat Peker, sosyal medyada paylaştığı videolarla birlik şu açıklamayı yaptı:

"Kıymetli dostlarım, İnternethaber sitesinin sahibi olan hadi özışık - süleyman özışık kardeşler en yakınları olan süleyman soyluyla benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar, söyleyen şerefsizdir demişler. Ben kimseye hile yapmam, ancak kendimi de rezil duruma düşürmem.

Anlatımlarımda ismi geçen herkesi uyarıyorum. Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim. Adam gibi dik duracağız. Yoksa yerle yeksan ederim!"

HADİ ÖZIŞIK İDDİALARI YALANLAMIŞTI

​CHP'li Özgür Özel, Sedat Peker ile Süleyman Soylu arasında bir gazetecinin aracılık yaptığını iddia etmişti. İddiaların hedefindeki gazeteci Hadi Özışık halktvcomtr'ye gönderdiği mesajda iddiaları yalanlayarak, "Soylu ile Peker arasında haber götürdüğüm yalandır. Böyle yapan şerefsizdir, haysiyetsizdir" demişti.

Kaynak: Günboyu

Süleyman Soylu'dan Sedat Peker'in iddialarına ilişkin yeni açıklama Süleyman Soylu'dan Sedat Peker'in iddialarına ilişkin yeni açıklama


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık