Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.2555
  • Euro 10.7677
  • GR ALTIN 527
  • ÇEYREK 867.09

Sedat Peker: AK Partili milletvekilinin isteği üzerine Hürriyet Gazetesi'ni ben bastırttım

Sedat Peker yayınladığı yeni videosunda Hürriyet Gazetesi’ne yapılan saldırıyı AKP’li bir milletvekilinin isteği üzerine kendisinin yaptırdığını ifade etti

Sedat Peker: AK Partili milletvekilinin isteği üzerine Hürriyet Gazetesi'ni ben bastırttım
  • 20 Mayıs 2021, Perşembe 17:56

Peker açıklamasında, “Şatafatlı gazeteciler, ünvanlı gazeteciler, sizin gazetenizi ben bastırdım. AKP milletvekilinin telefon sinyallerine de bakın, ismini söylemeyeyim ayıp olur, bakabilirsiniz. 'Bizim gençlik kollarından birtakım arkadaşlar gidecek, ama onlar profesyonel değil, sen böyle arkada' dedi. AKP Milletvekili rica etti, ben de yaptırdım” ifadelerini kullandı.

Sedat Peker, bugün yayınladığı 6. video ile yeni açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Gazetesi’ne gerçekleştirilen saldırıyı kendisinin yaptığını ifade eden Peker şu ifadeleri kullandı:

"Gazeteciler diyor ya, 'organize suç örgütünün dediğinden bişey mi olur?' Tamam, ben yaptırdığımı anlatacağım, ispatlarıyla anlatacağım, delilleriyle. Hürriyet gazetesindekilerden, pambık Demirören ekibi dinliyor musunuz? Şatafatlı gazeteciler, ünvanlı gazeteciler, sizin gazetenizi ben bastırdım. Bak suç ikrarı yapıyorum. Hürriyet'i bastırmadan önce gelen AKP milletvekilinin telefon sinyallerine de bakın, ismini söylemeyeyim ayıp olur, bakabilirsiniz. 'Bizim gençlik kollarından birtakım arkadaşlar gidecek, ama onlar profesyonel değil, sen böyle arkada' dedi milletvekili, tamam dedim, ben gönderdim. Savcılar alın size ağır delil, ikrar; AKP Milletvekili rica etti, ben de yaptırdım. Milletvekili rica etti böyle böyle diye..."

Kaynak: Yeniçağ

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık