Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 12.369
  • Euro 14.0093
  • GR ALTIN 713.05
  • ÇEYREK 1172.1

Sanal misyonerler durmuyor

Nesillerimizi felakete sürükleyen misyoner tehdidine neden önlem alınmıyor?

Sanal misyonerler durmuyor
  • 19 Mayıs 2021, Çarşamba 17:28

Sanal misyonerlik faaliyetleri yürüten ‘kampusweb .com’ adresli bir internet sitesi son dönemde dijital dünyada verdiği reklamlarla dikkat çekiyor.

‘Nasıl Hıristiyan olunur?’, ‘İsa Tanrı mı?’ ve ‘Tanrıya ulaşmak’ gibi sapkın sloganlarla ciddi bir reklam çalışması yapan misyoner grubun hedefi gençler.

Yüksek maliyetli reklam çalışmaları yapan ve bilgilerine ulaştığı gençlere ‘Ruhsal Yolculuk Serisi’ başlıklı bir e-posta dizisiyle kancayı takan sanal misyonerlerin nihai amacının ne olduğu ve kimler tarafından fonlandığı ise bilinmiyor.

Misyonerlerin dijital dünyadaki ifsat çalışmaları devam ediyor.

Uzun yıllardır “kampusweb .com” adresli bir internet sitesi üzerinden çalışmalarına devam eden bir misyoner grubun son dönemde arttırdığı reklam çalışmaları dikkat çekiyor.

Katolik, Ortodoks, Protestan mezhepleri başta olmak üzere klasik Hıristiyan inanışını reddeden bu misyoner grubun hedefi doğrudan genç nesillerimiz. “Kampusweb .com” internet adresi üzerinden yayınlanan sapkın makalelerle beyin yıkayan mason grup, yıllardır toplumun ahlaki ve dini hassasiyetlerini hedef almasına rağmen hiçbir şekilde engellenmiyor. Yüksek maliyetli reklam çalışmaları yapan; gençleri hedef alan ve toplum yapımızı tehdit eden bu misyoner grubun kim ve ya kimler tarafından fonlandığı ise bilinmiyor.

Gülen'in 'dinler arası diyalog' zırvasının ortağı öldü! Gülen'in 'dinler arası diyalog' zırvasının ortağı öldü!


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/i360.so' - /opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/i360.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: