Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.4399
  • Euro 11.0035
  • GR ALTIN 539.65
  • ÇEYREK 885.75

Saadet'ten 'Ordu Filistin'e çıkışı!

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Siyonist İsrail'in Filistin'deki işgal ve zulmü için çarpıcı bir öneride bulundu.

Saadet'ten 'Ordu Filistin'e çıkışı!
  • 09 Mayıs 2021, Pazar 17:31

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, İsrail'in Filistin'deki işgal ve zulmü üzerinden Milli Görüş lideri Prof.Dr. Necmettin Erbakan Hoca'nın 54. Hükümetin başbakanı olarak aldığı kararı gündeme taşıdı.

Erbakan'nın İsrail zulmünü engellemek için 1997 yılında Filistin'e Türk askeri gönderdiğini ifade eden Karaduman, benzer bir kararın AKP tarafından alınması gerektiğini kaydetti.

Milligazete'nin haberine göre; Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Ordu Filistin'e" açıklamasında bulunarak AKP'nin Filistin'deki zulme karşı kınama açıklaması yapmasına tepki gösteren Karaduman, şu ifadeleri kullandı:

"Yıl 1997. Başbakan Erbakan'ın imzasıyla Filistin’e asker gönderildi. Devlet nasıl yönetilirmiş öğrenin. İktidara düşen Filistin ve Mescidi Aksa’da yaşananların üzerinden ucuz kınama mesajları ve slogan atmak değil, haysiyetli bir duruş ortaya koymaktır. ORDU FİLİSTİN’E "

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık