Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.3573
  • Euro 9.9404
  • GR ALTIN 486.52
  • ÇEYREK 802.86

Saadet Partisi'nden 'genel başkanlık' açıklaması; İktidar ağzı ile konuşan grupların ucuz ve basit ayak oyunları

Saadet Partisi, bugün bazı basın yayın organlarında genel başkanlık makamı ile ilgili çıkan iddialara dair açıklama yaparak söz konusu iddiaları kesin dille yalanladı.

Saadet Partisi'nden 'genel başkanlık' açıklaması; İktidar ağzı ile konuşan grupların ucuz ve basit ayak oyunları
  • 11 Şubat 2021, Perşembe 15:15

Saadet Partisi Parti Sözcüsü Birol Aydın, bazı basın yayın organlarında Saadet Partisi Genel Başkanlığı makamı hakkında ortaya atılan iddialarla ilgili bir yazılı açıklama yayınladı.

Birol Aydın imzalı açıklamada, “Saadet Partisi, üzerinde uygulanmak istenen birçok operasyonu geçmişte bertaraf ettiği gibi, bugün de bu ucuz ve basit ayak oyunlarını bertaraf etmesini bilir. Bizim istişare ve karar kurullarımız olan Yüksek İstişare Kurulumuz ve Genel İdare Kurulumuzun, herhangi bir genel başkan değişikliği gündemi söz konusu dahi değildir.” ifadelerine yer verildi.

UCUZ VE BASİT AYAK OYUNLARI

Milligazete'de yer alan habere göre; “Dışarıdan bir ‘operasyon’ başlatma niyetinde olanların, asparagas haberleri ise bizi sadece güçlendirmektedir.” diyen Aydın'ın açıklaması şu şekilde:

“Son günlerde ekranlarda iktidar ağzı ile konuşan grupların, sanki “Saadet Partisi Genel Başkanı’na bir müdahale gelecek”miş gibi algı oluşturma çabalarına şahit olmaktayız.

Öncelikle bilinmelidir ki; Saadet Partisi, üzerinde uygulanmak istenen birçok operasyonu geçmişte bertaraf ettiği gibi, bugün de bu ucuz ve basit ayak oyunlarını bertaraf etmesini bilir!

GENEL BAŞKAN DEĞİŞİKLİĞİ SÖZ KONUSU DAHİ DEĞİLDİR

Bizim istişare ve karar kurullarımız olan Yüksek İstişare Kurulumuz ve Genel İdare Kurulumuzun, herhangi bir genel başkan değişikliği gündemi söz konusu dahi değildir.

Dışarıdan bir ‘operasyon’ başlatma niyetinde olanların, asparagas haberleri ise bizi sadece güçlendirmektedir.

Genel Başkanımız başta olmak üzere partimizin bütün mensupları, ülkemizdeki kutuplaşma zeminlerini ortadan kaldırmak ve insanımıza hak ve adalete dayalı bir Türkiye’yi tesis etmek için gece gündüz çalışmaktadır ve çalışmaya da devam edecektir.”


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık