Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 17.9589
  • Euro 18.338
  • GR ALTIN 1032.2
  • ÇEYREK 1697.8

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'ndan teşkilatlara talimat!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, il başkanlarına ve teşkilatlarına talimat verdi.

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'ndan teşkilatlara talimat!
  • 04 Temmuz 2021, Pazar 15:18

Partisinin ‘İl Başkanları ve İl Müfettişleri Toplantısı’nda konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, il başkanlarına ve teşkilatlarına seslenerek, “Türkiye’nin tüm illerinde var olacağız. Konuşmadık vatandaş, yürünmedik sokak, çalınmadık kapı kalmayacak” talimatını verdi.

Milligazete'nin haberine göre; Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin ‘İl Başkanları ve İl Müfettişleri Toplantısı’nda konuştu. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Karamollaoğlu, il başkanlarına “çalınmadık kapı bırakmayın” çağrısında bulundu.

“ÜLKENİN DÖRT BİR YANINA VE TÜM VATANDAŞLARA ULAŞMALIYIZ”

Pandemi şartlarına rağmen parti olarak birçok önemli çalışmaya imza attıklarını ve kamuoyundan da bununla ilgili olumlu geri dönüşler aldıklarını belirten Karamollaoğlu, bu durumun sandıklara yansıması için il başkanlarına ve teşkilatlarına büyük görevler düştüğüne vurgu yaptı. Ülkenin ve vatandaşların Saadet Partisi’ne ihtiyacı olduğunun altını çizen Karamollaoğlu, partisinin il başkanlarına şu talimatı verdi: “Türkiye’nin tüm illerinde var olacağız. Konuşmadık vatandaş, yürünmedik sokak, çalınmadık kapı kalmayacak.”

“SÖZ DEĞİL, İCRAAT GEREKİR”

Ülke gündemi ile ilgili de konuşan Karamollaoğlu, adalete olan güvenin zayıfladığını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanı ve AYM başkanı adalet vurgulu konuşmalar yaparak bizim yıllardır söylediklerimizi tekrarlıyorlar. Bu önemli ancak problemlerle lafla çözülmez. Bugün insanların adalet mekanizmasına karşı sarsılan güvenlerinin yeniden sağlanması gerekir. Adalet mekanizması içinde yer alan insanların kararlarını verirken etki veya korku altında kalmaması gerekir. Bunların çözümü için de, sadece söz değil icraat gerekir” diye konuştu.

“GELİR DAĞILIMINDA ADALETSİZLİK VARSA ZULÜM VARDIR”

* Adaletten sonra ekonomide de büyük problemler yaşandığına dikkat çeken Karamollaoğlu, “Geçim derdi vatandaşın ana meselesi olmuş durumda. Ancak iktidar bundan bihaber bir şekilde politikalar geliştiriyor. Gelir dağılımında adaletsizlik varsa zulüm vardır. İktisadi politikalar, gelirin adaletli dağıtılmasına ve halkın geçim derdini bitirmeye yönelik şekillenmelidir” ifadelerini kullandı.


yukarı çık