Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.8228
  • Euro 11.4568
  • GR ALTIN 567.21
  • ÇEYREK 928.17

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'ndan Oğuzhan Asiltürk açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la birlikte KKTC'ye giden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk için ilk açıklamayı yaptı.

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'ndan Oğuzhan Asiltürk açıklaması!
  • 20 Temmuz 2021, Salı 17:33

Kurban Bayramı namazını kurmaylarıyla birlikte Balgat Hamidiye Camii'nde kılan Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, vatandaşların bayramını kutlayarak, "Elbette Kurban Bayramı'nı idrak ettik, namazlarımızı kıldık. Bütün milletimizin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum. Cenabı Hak inşallah daha güzel, sağlıklı günlerde Kurban Bayramı'nı yeniden idrak etmemizi bizlere nasip eder" diye konuştu.

ASİLTÜRK BEY DE ORADA

Karamollaoğlu, Kurban Bayramı ile Kıbrıs Zaferi'nin aynı güne denk geldiğini hatırlatarak, sözlerine şöyle devam etti: "Tabi bu bayram, bu tarih bizim için başka manalar da ifade ediyor. Aynı zamanda Kıbrıs Zaferi'nin de 47'nci yıl dönümüne denk geldi. Cenabı Hak o acıları bir daha göstermesin, en büyük zaferleri nasip etsin. Bu Kıbrıs Zaferi münasebetiyle Sayın Cumhurbaşkanı Kıbrıs'ta bulunuyor. Bizim de Yüksek İstişare Kurulu Başkanımız Sayın Oğuzhan Asiltürk Bey de orada şu anda. Onların da ben bayramlarını tebrik ediyorum. Tabi onlar hem Kıbrıs Zaferi'ni 
idrak etmek hem de Kurban Bayramı'nı Kıbrıs'ta idrak etmek için oradalar."


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık