Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6447
  • Euro 10.1449
  • GR ALTIN 494.05
  • ÇEYREK 810.5

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'ndan bayram mesajı!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ramazan Bayramı'nı kutladı. Karamollaoğlu mesajında, masumların kanı nedeniyle bayrağa buruk girildiğini ifade etti.

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'ndan bayram mesajı!
  • 12 Mayıs 2021, Çarşamba 18:59

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Karamollaoğlu, bayram mesajında, "Maalesef İslam dünyası olarak işgalci İsrail’in, Kudüs ve Gazze’de masum insanları ve tüm kutsal değerlerimizi alçakça hedef alan saldırıları nedeniyle bu sene buruk bir bayram sabahına uyanacağız. Fakat her ne kadar hüzün ve sıkıntılara gark olmuş olsak da unutmayalım ki her bayram bir muştudur, yarınlara dair taze ve güçlü bir umuttur." ifadelerini kullandı.

Karamollaoğlu'nun Ramazan Bayramı mesajı şöyle:

"Aziz milletim, güzel memleketim; tam kapanma günlerinde sevdiklerimizle aramızda bulunan mesafe; mübarek Ramazan ayı boyunca gönül bağlarımızın kuvvetini bizlere hatırlattı.

Geride bıraktığımız her gün, bizi özlemlerimizi dindireceğimiz günlere biraz daha yaklaştırdı.

Bugün yaşadığımız ekonomik olumsuzlukların, tutarsız yönetim anlayışının ve mantıksız uygulamaların üstesinden gelerek Yaşanabilir Türkiye’yi hep birlikte kuracağız.

Maalesef İslam dünyası olarak; İşgalci İsrail’in, Kudüs ve Gazze’de masum insanları ve tüm kutsal değerlerimizi alçakça hedef alan saldırıları nedeniyle bu sene buruk bir bayram sabahına uyanacağız.

Fakat her ne kadar hüzün ve sıkıntılara gark olmuş olsak da unutmayalım ki; her bayram bir muştudur, yarınlara dair taze ve güçlü bir umuttur.

Umutsuzluğu gönüllerimizden söküp atarak, her şeye rağmen bayramın sevincini ve neşesini önce kendimiz hissetmeli ve sonra da bayrama acıyla, gözyaşıyla ulaşabilmiş tüm kardeşlerimize bunu en samimi duygularımızla aksettirebilmeliyiz.

Bütün kısıtlamaları aşan bayram sevincimizin sağlıklı, huzurlu ve güzel yarınların müjdecisi olmasını temenni ediyor;

Memleketimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en kalbî muhabbetlerimle tebrik ediyorum.

Hep birlikte güzel yarınlara... Hayırlı bayramlar Türkiye"


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık