Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5284
  • Euro 10.0965
  • GR ALTIN 493.44
  • ÇEYREK 802.86

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'ndan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'ndan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
  • 23 Nisan 2021, Cuma 13:44

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bir kutlama mesajı yayımladı.

Twitter'dan paylaşım yapan Karamollaoğlu, şu ifadeleri kullandı:

"I. Dünya Savaşı'nın işgalle sonuçlanan yıkıcı sonuçlarının zorluğu karşısında, bir avuç kahramanın 'Ya istiklal Ya Ölüm!' diyerek başlattığı Milli Mücadelemizin nişanesi şüphesiz ki Türkiye Büyük Millet Meclisidir.

İnanıyorum ki güçlü bir Meclis demek; güçlü bir Türkiye demektir. Bu sebeple de bir istişare ve karar mercii olarak görev yapan TBMM, ülkemizin ve nesillerimizin yarınlara daha güvenilir bir şekilde taşınmasında önemli bir görev ifa edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle Meclisimizin açılışının sene-i devriyesinde, Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ismini sayamadığım nice kahramanımızı bize bıraktıkları miras sebebiyle bir kere daha minnet ve şükranla anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum."


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık