Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 13.4407
  • Euro 15.2679
  • GR ALTIN 793.96
  • ÇEYREK 1303.1

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı adaylığı için nabız mı yokluyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk ile görüşmesi sonrası parti içindeki tartışmalar devam ederken Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken bir hamle geldi.Sosyal medya hesaplarından yayımladıkları videolarla genç kuşağın dikkattini çeken Saadet Paritisi'nden yeni bir hamle daha geldi.

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı adaylığı için nabız mı yokluyor?
  • 06 Temmuz 2021, Salı 23:50

Sosyal medyada yayınladığı videolar ile özellikle Z kuşağının dikkatini çekmeye çalışan Saadet Partisi'nden yeni bir hamle geldi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Türkiye'de en çok tıklanan sosyal medya platformlarından Ekşi Sözlük'te Cumhurbaşkanı adaylığı için nabız yokladığı görüldü.

Günboyu'nun haberine göre; Millet İttifakı'nda Cumhurbaşkanı adayı belirsizliğini korurken sosyal medyada ortaya çıkan bir ayrıntı dikkat çekti. Saadet Partisi adayı Temel Karamollaoğlu için açılan "Temel Karamollaoğlu Cumhurbaşkanı adayı olsa oy verir misin" şeklinde açılan başlığa binlerce yorum geldi.

Karamollaoğlu'nun Ekşi Sözlük'te açılan başlıkla adaylık için nabız yokladığı belirtiliyor.

Yorumlarda Karamollaoğlu'nun adaylığına destek verenler kadar "Kesinlikle oy vermem" diyenlerin de olduğu görüldü. Son dönemde sosyal medya platformlarında yayınladığı videolarla genç kuşağa yönelik hamleler yapan Saadet Partisi'nin Ekşi Sözlük'teki yorumlar sonrası Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda nasıl bir tavır takınacağı ise merak konusu oldu.

Saadet Partisi, Cumhurbaşkanı adaylığı için çatı adaya mı yoksa her partinin kendi adayını mı çıkarmasına sıcak baktığına ilişkin henüz resmi bir açıklama yapmadı.

24 SAATTEN FAZLA ANA SAYFADA KALDI

Ekşi Sözlük'te her gün açılan binlerce başlık 24 saat içinde hızla değişirken Karamollaoğlu ile ilgili açılan başlığın 24 saatten fazla bir zamandır ana sayfada kalması ise dikkat çeken bir başka unsur oldu.

 


yukarı çık