Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.8228
  • Euro 11.4568
  • GR ALTIN 567.21
  • ÇEYREK 928.17

Saadet Partili isimden ittifak tepkisi: Mümkün olmaz!

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, “Şu an da bir seçim olmadığı için herhangi bir ittifaktan bahsetmemiz kanaatimizce mümkün olmaz.” dedi.

Saadet Partili isimden ittifak tepkisi: Mümkün olmaz!
  • 14 Ocak 2021, Perşembe 20:29

Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Karaduman yaptığı değerlendirmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk ziyaretini "Saadet Partisi'nin gündeminde ittifak görüşmeleri yoktur" diye açıklarken, partilerinin Millet İttifakı içinde de yer almadığını da söyledi.

SAADET PARTİSİ SADECE 24 HAZİRAN'DA İTTİFAKTA YER ALDI

Abdulkadir Karaduman, "Saadet Partisi kendi ilkeleri çerçevesinde 24 Haziran seçimlerinde Millet İttifakı içinde yer aldı, sonrasında 31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi herhangi bir ittifakın içerisinde yer almadı." dedi.

SAADET PARTİSİ'NİN GÜNDEMİNDE İTTİFAK YOKTUR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğuzhan Asiltürk ziyaretine ilişkin de konuşan Karaduman, "Sayın Cumhurbaşkanı'nın MSP-CHP koalisyonunun İçişleri Bakanlığını yapmış olan Sayın Asiltürk'ü ziyaretini, nezaket ziyareti olarak değerlendiriyoruz. Bir görüşme üzerinden bir ittifak değerlendirmesi yapılması doğru değil. Saadet Partisi'nin gündeminde ittifak görüşmeleri yoktur." ifadelerini kullandı.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık