Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 6.8602
  • Euro 7.8463
  • GR ALTIN 398.46
  • ÇEYREK 653.87

Saadet Partili isimden Cübbeli Ahmet'e sert sözler!

Cübbeli Ahmet ile Saadet Partisi arasındaki gerilim artıyor. Yerel seçimlerde Saadet Partisi’nin Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı olan Ali Aktaş, Cübbeli Ahmet'in Saadet Partisi'ne ilişkin sözlerine "Büyücü" ve "İğrenç politik figür" sözleriyle tepki gösterdi.

Saadet Partili isimden Cübbeli Ahmet'e sert sözler!
  • 11 Ocak 2020, Cumartesi 21:42

Saadet Partisi Antalya İl Başkan Yardımcısı Ali Aktaş, sosyal medya hesabından, kamuoyunda “Cübbeli Ahmet” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’ye sert ifadelerle yanıt verdi.

Yerel seçimlerde Saadet Partisi’nin Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı da olan Ali Aktaş, İsmailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden “Cübbeli Ahmet” için, “Din soyguncusu, halkın maneviyat sahasının haydutu bu şeyin sakalına cübbesine aldanıp hoca sanmayın. Bu şey müptezel bir politik figürdür” ifadelerini kullandı.

"Cübbeli Ahmet"in Saadet Partisi için, "batıl, bunların sakalına, namazına aldanmayın" dediğini iddia eden  Saadet Partili Aktaş, “Cübbeli Ahmet” için, “Kendi topluluğuna rablik taslamaya başlayan, dilediğini cennete dinlemediğini cehenneme gönderen bu din tüccarının iğrenç bir politik figür haline gelişini izlemek bile utanç verici” dedi.

İşte o mesajlar:


ANKET

HDP Kapatılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık