Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6402
  • Euro 10.1554
  • GR ALTIN 492.00
  • ÇEYREK 807.32

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin: Kurumumdan aldığım maaşla beraber...

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, 4 kurumdan maaş aldığı iddiasını “manipülasyon” diye değerlendirdi. Şahin, “Hiç bir zaman 4 maaşım olmadı" ifadelerini kullandı.

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin: Kurumumdan aldığım maaşla beraber...
  • 21 Haziran 2020, Pazar 15:59

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanlığının yanı sıra Basın İlan Kurumu Hükümet Temsilciliği, Halkbank Yönetim Kurulu üyeliği ve Wushu Kung Fu Federasyonu As Başkanlığı görevlerinde Ebubekir Şahin, 4 kurumdan maaş aldığı iddiasını “manipülasyon” diye değerlendirerek, “Hiç bir zaman 4 maaşım olmadı.Kurumumdan aldığım maaşla beraber sadece bir yerden yönetim kurulu maaşı almaktayım” dedi.

Şahin’in RTÜK dışında Basın İlan Kurumu Hükümet Temsilciliği, Halkbank Yönetim Kurulu üyeliği ve Wushu Kung Fu Federasyonu As Başkanlığı görevinde olması 4 maaş aldığı iddiasını gündeme getirdi.

Şahin iddia hakkında yazılı açıklama yaparak, “Hiç bir zaman 4 maaşım olmadı. Kurumumdan aldığım maaşla beraber sadece bir yerden yönetim kurulu maaşı almaktayım. Zaten aksi de kanunen mümkün değildir” dedi.

Gençlerin kötü alışkanlıklardan korunması için spora destek verdiğini ve bu amaçla ‘gönüllü olarak’ Wushu Kung Fu Federasyonu As Başkanlığı görevini yürüttüğünü ifade eden Şahin, “Üyeliğimin manipüle edilerek sanki görevden gelir elde ediyormuşum gibi gündeme getirilmesini hayret ve esefle takip ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kamu bankalarında atama rüzgarı ! Kamu bankalarında atama rüzgarı !


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık