Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.8251
  • Euro 10.3246
  • GR ALTIN 497.36
  • ÇEYREK 816.32

Prof. Dr. İbrahim Kaboğlu'ndan Ümit Özdağ'a yalanlama: Anayasa çalışması yok. Yaptığı istismar!

Ümit Özdağ'ın 'Anayasa' iddiaları üzerine açıklama yapan CHP Milletvekili ve Anayasa Hukuku Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Kaboğlu, “Ortada Ümit Özdağ’ın bahsettiği gibi bir Anayasa çalışması yok. Yaptığı istismardır. Parti içindeki hesaplaşmalarda işine yarayacağını düşünerek hedef saptırıyor” dedi.

Prof. Dr. İbrahim Kaboğlu'ndan Ümit Özdağ'a yalanlama: Anayasa çalışması yok. Yaptığı istismar!
  • 13 Kasım 2020, Cuma 14:43

Ümit Özdağ'ın 'yeni anayasa' iddialarına bir tepkide CHP Milletvekili ve Anayasa Hukuku Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Kaboğlu'ndan geldi.

HaberTürk'ten Kübra Par'a konuşan Kaboğlu, Ümit Özdağ'ın açıklamalarını "Anayasa çalışması yok. Yaptığı istismardır." diyerek tepki gösterdi.

"ANAYASA ÇALIŞMASI YOK, ÜMİT ÖZDAĞ'IN YAPTIĞI İSTİSMAR"

Kaboğlu, “Ortada Ümit Özdağ’ın bahsettiği gibi bir Anayasa çalışması yok. Yaptığı istismardır. Parti içindeki hesaplaşmalarda işine yarayacağını düşünerek hedef saptırıyor” dedi.

ÜMİT ÖZDAĞ'IN İDDİALARINA İYİ PARTİ LİDERİ MERAL AKŞENER DE SERT TEPKİ GÖSTERMİŞTİ:

Meral Akşener: Hiçbir siyasi oluşum, platform, kişi, partiyle herhangi bir Anayasa çalışmamız yoktur, nokta Meral Akşener: Hiçbir siyasi oluşum, platform, kişi, partiyle herhangi bir Anayasa çalışmamız yoktur, nokta

Ümit Özdağ'ın 'anayasa' iddialarının ardından İYİ Parti'den yanıt: Yalan rüzgarına dönüştürdü! Ümit Özdağ'ın 'anayasa' iddialarının ardından İYİ Parti'den yanıt: Yalan rüzgarına dönüştürdü!


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık