Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.5152
  • Euro 11.0533
  • GR ALTIN 549.13
  • ÇEYREK 901.84

Öldürülen IŞİD lideri Bağdadi'nin sağ kolu tutuklandı!

Öldürülen IŞİD lideri Ebubekir El-Bağdadi'nin sağ kolu ve örgütün sözde askeri kanat sorumlusu olduğu iddia edilen Afganistan uyruklu şüpheli A.S.İ.M çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Öldürülen IŞİD lideri Bağdadi'nin sağ kolu tutuklandı!
  • 03 Mayıs 2021, Pazartesi 1:34

Ebubekir El-Bağdadi’nin IŞİD içinde en çok güvendiği isimler arasında gösterilen ve örgüt elebaşının Irak’tan Suriye’ye geçişinde ve Suriye’de yeraltına inerek güvenli bölgelerde gizlenmesinde kritik rol üstlendiği iddia edilen A.S.İ.M, bugün emniyetteki işlemlerinin ardından Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na çıkarıldı.

Sözcü'de yer alan habere göre; İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu’nca sorgusu yapılan A.S.İ.M. tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi. İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği’ne çıkarılan şüphelinin tutuklanmasına karar verildi.

O dergiden Eli kanlı terör örgütü IŞİD'in lideri Bağdadi'ye güzelleme! O dergiden Eli kanlı terör örgütü IŞİD'in lideri Bağdadi'ye güzelleme!

Eli kanlı terör örgütü IŞİD'in lideri Bağdadi böyle öldürüldü! Eli kanlı terör örgütü IŞİD'in lideri Bağdadi böyle öldürüldü!

Eli kanlı terör örgütü IŞİD'in lideri Bağdadi öldürüldü Eli kanlı terör örgütü IŞİD'in lideri Bağdadi öldürüldü

Trump'tan yeni açıklama: PKK, IŞİD'den daha kötü Trump'tan yeni açıklama: PKK, IŞİD'den daha kötü


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık