Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.8648
  • Euro 10.4146
  • GR ALTIN 498.94
  • ÇEYREK 818.13

Oğuzhan Asiltürk her şeyi açıkladı. Bakın AKP kendisinden ne istemiş...

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Oğuzhan Asiltürk’ün, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmelerin yankıları sürerken, Asiltürk katıldığı bir televizyon programında AK Partili yetkililerin kendisinden ne istediğini açıkladı.

Oğuzhan Asiltürk her şeyi açıkladı. Bakın AKP kendisinden ne istemiş...
  • 28 Ocak 2021, Perşembe 14:10

Asiltürk, AK Partili yetkililerin kendisinden İstanbul Sözleşmesi'nin kalkması konusunda yardım istediğini açıkladı.

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Oğuzhan Asiltürk’ün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmenin yankıları siyaset gündemindeki yerini koruyor.

Konuk olduğu bir televizyon programında konuşan Oğuzhan Asiltürk, ziyaretin içeriğine dair Erdoğan'ın açıklamalarının üzerine bir şey söylemeyeceğini belirterek “Forsunu morsunu kullanmadan abi kardeş gibi görüşmeye gelmesi karşısında ben en ufak bir açıklama yapmam” demişti.

Buna karşılık Asiltürk, Erdoğan’ın İstanbul Sözleşmesi konusundaki görüşlerini açıkladı.

Asiltürk’ün programda yaptığı konuşmada, “AK Parti'nin yetkilileri bana geldi ve bu sözleşmenin (İstanbul Sözleşmesi) kesinlikle kalkacağını söyledi. Sayın Cumhurbaşkanının da görüşü kalkması yönünde ama parti içinde de buna karşı olanlar var. Bana dediler ki, ‘efendim siz bu konuyu söyleyin ki işimiz kolaylaşsın’” ifadelerini kullanması dikkat çekti.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık