Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4698
  • Euro 10.2963
  • GR ALTIN 501.27
  • ÇEYREK 823.44

Nobel ödüllü Japon bilim adamı: Korona Çin’de üretildi

2018 Nobel Ödüllü Japonya'nın Fizyoloji Tıp Profesörü olan Prof. Dr.Tasuku Honjo, Çin'in yalan söylediğini ifade ederek Koronavirüsün Çin'de üretildiğini açıkladı

Nobel ödüllü Japon bilim adamı: Korona Çin’de üretildi
  • 26 Nisan 2020, Pazar 21:34

2018 Nobel Ödülü sahibi Prof. Dr.Tasuku Honjoa, koronavirüsle ilgili "korona'nın doğal olmadığını yüzde 100 güvenle söyleyebilirim, yarasalardan da gelmedi, Çin bunu üretti." İfadelerini kullandı. 

ReferansMedya'da yer alan habere göre; Dr. Tasuku  virüsle ilgili yaptığı  açıklamada:  "Doğal olsaydı, böyle tüm dünyayı olumsuz etkilemezdi. Doğaya göre, sıcaklık farklı ülkelerde farklıdır. doğal ise, sadece Çin ile aynı sıcaklığı  olan ülkeleri olumsuz etkilerdi."

"40 YILLIK ARAŞTIRMA YAPTIM DOĞAL DEĞİL"

Bunun yerine, İsviçre gibi bir ülkede, aynı şekilde yayılıyor çöl bölgelerinde aynı oranda yayılıyor. Doğal olsa da, soğuk yerlerde yayılır, ancak sıcak yerlerde ölür. hayvanlar ve virüsler üzerinde 40 yıllık araştırma yaptım. doğal değil."

"VİRÜS YAPAY"

"Doğal değil,  üretildi ve virüs tamamen yapay. 4 yıldır  Çin Wuhan laboratuvarında çalışıyorum orayı tamamen tanıdım ve tüm personeller bu laboratuvarı tanır." 

ÇİN YALAN SÖYLÜYOR

“Bugüne kadarki tüm bilgi ve araştırmalarıma dayanarak korona'nın doğal olmadığına %100 güvenle söyleyebilirim, yarasalardan gelmedi, Çin bunu üretti. Hükümet Nobel Ödülümü çekebilir, ama  Çin yalan söylüyor ve bu gerçek bir gün herkese açıklanacak. ”

Japon Profesör Tasuku 2018 yılı Nobel Tıp Ödülünü aldı. ABD'li James Allison ve Japon Tasuku Honjo, vücut bağışıklık sisteminin kanser hücrelerine karşı savaşmasını konu alan çalışmaları sayesinde Nobel Tıp Ödülü'nü almaya hak kazandı.

 

Etiketler: koronavirüs Çin

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık