Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6204
  • Euro 10.1213
  • GR ALTIN 488.84
  • ÇEYREK 802.25

Nedim Şener'den Erol Mütercimler'e sert tepki

Amerikan Büyükelçiliği’ndeki bir ödül törenine katılmasını eleştirenler arasında Erol Mütercimler’in de adını sayan gazeteci Nedim Şener, Mütercimler' için "madrabaz” ifadesini kullandı.

Nedim Şener'den Erol Mütercimler'e sert tepki
  • 27 Eylül 2019, Cuma 0:02

Süper Haber’in Youtube kanalına röportaj veren Nedim Şener, sosyal medyada zaman zaman gündeme gelen bir fotoğraftan söz etti.

O fotoğraf üzerinden “Nedim Şener cezaevinden çıkar çıkmaz Amerikan Büyükelçiliği’ne koştu şeyi yapıyorlar” dedi.

Eski CHP Milletvekili Şafak Pavey’in büyükelçilikte bir ödül alacağını, kendisini Rakel Dink ile birlikte davet ettiğini belirten Şener, “Mesela Erol Mütercimler denen bir madrabaz var. Çıktı, Haydar Baş’ın kanalında işte Amerikan Büyükelçiliği’ne gitti, bak nasıl ezik falan filan diye. Aynen bu dezenformasyonla verildi. Bu ahlaksızca yaklaşımı kendi etki alanına yaydı. Çok açık, legal olan bir şey bile Erol Mütercimler gibi bir madrabaz nasıl kullanabildi, nasıl bunu yayabildi utanmadan. Bunun gerçeğini bildiği halde işin kötüsü” dedi.

Nedim Şener ABD Dışişleri Bakanlığı’nın ”2012 Uluslararası Cesur Kadınlar” ödülüne layık görülen Şafak Pavey onuruna Mart 2012’de verilen resepsiyonda


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık