Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4396
  • Euro 10.0747
  • GR ALTIN 492.35
  • ÇEYREK 808.43

Necdet Saraç'tan Doğu Perinçek'e sert tepki: Apo'dan gül alan...

CNN Türk canlı yayınında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, CHP PM üyesi Erdal Aksünger ve Gazeteci Necdet Saraç arasında sert bir tartışma yaşandı.

Necdet Saraç'tan Doğu Perinçek'e sert tepki: Apo'dan gül alan...
  • 24 Ekim 2019, Perşembe 17:41

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında TSK'nın Suriye'nin kuzeyine yönelik düzenlediği Barış Pınarı Harekatı sonrası ABD ve Rusya ile varılan mutabakatlar tartışıldı.

Programda, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, CHP PM üyesi Erdal Aksünger ve Gazeteci Necdet Saraç arasında sert bir tartışma yaşandı.

NECDET SARAÇ'TAN PERİNÇEK'E: APO'DAN GÜL ALAN SİZSİNİZ

Perinçek'in "Ortadoğu bataklığına battılar' diyor CHP sözleri" sonrası Necdet Saraç, "Bataklık değil mi burası?" diyerek tepki gösterdi. Daha sonra Perinçek'in "Sizin PKK'nız battı, HDP'niz battı" sözlerine Necdet Saraç sert tepki göstererek, Perinçek'e terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan ile yaptığı görüşmeyi hatırlattı.

Saraç konuşmasında, "Apo ile resim çektiren sizsiniz! Bizi PKK'lı ilan etmeyin. Bakın Apo'dan gül alan sizsiniz, PKK ile resim çektiren sizsiniz. Şimdi dönmüşsünüz bizi PKK'lı ilan ediyorsunuz. Önce resminize bakın, önce aynaya bakın. Apo'dan gülü ben almadım. PKK'lıları selamlayan ben değilim" dedi.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık